Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Mi lehet az oka, hogy ennyire nagy tüszőim vannak, ez hormonprobléma?

Figyelt kérdés

Minden egyes középidőben érzem a peteérést, ez már máskor, UH-val is alá lett támasztva. Kb fél éve volt egy vetélésem 6. héten, amikor akkor teherbe estem, akkor is éreztem.

Viszont tegnap voltam szűrésen és az UH-n az orvos látott egy 17x29 mm és egy 18x23 mm-es tüszőt. Nem mondott rá igazából semmit. Viszont olvasom mindenhol, hogy akit stimulálnak, annál már ilyenkor élvezik az inszem lehetőségét, mert túl lett stimulálva.

Lehetséges, hogy valamilyen hormonprobléma okozza ezt nálam, és ez az oka, hogy érzem mindig? Mindig is ilyen volt, de amúgy meg teljesen rendszeres a ciklusom.

Volt valaki, aki természetes úton, nem stimulálva ekkora tüszőkkel esett teherbe?

Nagyon el vagyok már keseredve...



jan. 11. 11:39
 1/1 A kérdező kommentje:
*Bocsánat: tehát akinek ekkora tüszőket stimulálnak, annak elvetik az inszem lehetőségét, mert valószínűleg nem lesznek jók a petesejtek.
jan. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!