Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez csak száradási?

Szerintetek ez csak száradási?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 11. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ennyiből nem derül ki. Mikor van a nem várt napja? Hány dpo-n vagy? Reggeli vizelet?
jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Esti. 10dpo
jan. 11. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Hány napos a luteálisod?? Ha 14 akkor normális ez a halvány csík meg persze esti vizeletből.Ekkor nem hinném hogy száradási ha 14napos a luteálisod.
jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendszertelen
jan. 11. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
A luteális mindig ugyanannyi. Ha 10dpo-n vagy tudnod kellene mikor jön meg :(. De ezt így egyenlőre betudhatod pozitívnak de ne éld bele magad.Ha egy hét mulva sem jön meg illetve tesztelj 2 nap mulva és ha erősödik akkor okés.
jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ugyanilyen volt időn túl! Kettő CB is. Sajnos nem lett belőle baba! Neked viszont drukkolok! :)
jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen 😟
jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kb 3? hónapja nekem is ilyen lett egy délutáni (pont ez a fajta) cb teszt. Majd 2 nap késéssel és durva görcsökkel megjött, aznap pedig már teljesen negatív lett a teszt. Linkelem:

Ez volt a 10.dpo-n

[link]


Majd 2 nap késéssel mikor megjött, aznap:

[link]


Úgyhogy szerintem remény van, drukkolok! :) tesztelj pl 2 nap múlva reggel, írd majd meg mi lett :)

jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] Nemtudom ki pontozott le és miért, de az enyém ilyen volt… 6-os válaszoló vagyok
jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező én a tiedet szürkének látom.


A száradási csík meg azért száradási, mert száradás után látszik rajta, tehát, ha 15 perc után fotóztad, akkor az száradási.


Ha bizonytalan vagy két nap múlva ugyan ilyen tesztet használj. Ha ez hcg-t jelezne akkor azon már egyértelmű színes csík lesz.

jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!