Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prima Dm-es teszt! Szerintetek?

Prima Dm-es teszt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Furcsa érzések, tünetek miatt csináltam a ovu utáni 8-9-10.napon.

Prima teszt, Dm-es, tudom, nem a legjobb a vélemények szerint.

3 nap reggelén csináltam őket, az első az egy full negatív összehasonlítva a maival, a másik a tegnapi csak az már megszáradt.

Szerintetek ? 10-es erősségű.

Viszont a 10es facelle ma délután negatív lett. Mi lehet, mégis más az érzékenység? Mivel kaphatnék pontos eredményt, clearblue?

4 nap van hátra kb, tehát hétfő-kedd körül jönne meg, mikor teszteljek újra, illetve ti mit láttok ezen ? :s

[link] - tegnapi

[link] - ma reggelim összehasonlítva a tegnap előtti full semmivel.


jan. 12. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi száradási a mai meg hómező. A facelle teszt amúgy az egyik legjobb, ha az 10.dpo-n negatív, akkor kicsi az esély a babára. A tesztjeid sajnos negatívak kép alapján.
jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Előben amúgy pirosas, kép sajnos nem adja vissza de tény hogy rendkívül halvány. A tegnapi tegnap is így nézett ki , csak száradás után erősebben látszik mint a mai amúgy ehhez hasonló volt és szintén piros.

Köszi azért a választ! Esetleg ha valaki ezzel tesztelt megmutathatná, pozit főleg , mert nehéz értelmezni.

jan. 12. 18:45
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bevált a Prima teszt, ha negatív volt, nem voltam terhes és sosem volt fals pozitív.

Szerintem ez egy nagyon halvány pozitív, de persze ez csak az én véleményem.

jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meglátjuk pár nap múlva.:) Cuki vagy, örülök neked!
jan. 12. 18:59
 5/18 A kérdező kommentje:

Első neked is köszönöm, kicsit megnyugodtam.:)

Bár okosabb nem lettem , 1-1 :D

jan. 12. 19:02
 6/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp ismételd meg, ha lehet, ugyanilyen teszttel. Én elkövettem azt a hibát, hogy más fajtát használtam, ami halványabb volt és erre teljesen rápörögtem (pedig ikreknek indult és a hcg magas volt a véremben).


Szurkolok!😊


3-as

jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem így alakult a dm es tesztem, sajnos missed lett.

Mindig száradás után lett egyértelműen piros, ha negatív szép fehér csík lesz a teszt helyén.

jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a ma reggeli full fehérnek tünik
jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2 ev probalkozas tavlatabol en ezt siman negativnak tekintem.. ezek a tesztek szaradas utan produkalnak igen erdekes jelensegeket akar szurke akar piros akar lila. Akkor lesz pozitiv a teszt amikor mar a kerdes feltetele nelkul mondod azt hogy pozitiv. Addig nem.
jan. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát, nemtudom. Talán a kép nem adja vissza, de piros mind a kettő, és időn belüli a ma reggelim, a másik nyilván nem, de az inkább erősödött a száradás után. Nekem még sosem volt semmilyen tesztemen második csík, nem is voltam terhes szerencsére, szóval mondjuk nekem eddig fals eredményt nem adott egyik se. Egyszer ázott el, de azon látszott is, mert az egész tesztmező piros lett és az is maradt, na azon volt száradási :D

Mondjuk 6 nappal a kimaradás előtt nem gondolnám, hogy feltétlen mutatnia kell ennél erősebben vagy bármit is, dehát meglátjuk.

Igazából én csak megakarom tudni mert van egy-két dolog amit akkor abba kéne hagynom (gyógyszer, dohányzás), de igazából nem remegek a két csíkért, egyelőre sok a más cél:)

jan. 13. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!