Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dm Prima terhességi teszt...

Ritu2002R kérdése:

Dm Prima terhességi teszt szerintetek negatív?imgur.com/a/tfU4GE imgur.com/a/H5DjN9q

Figyelt kérdés
Csináltam egyet pár napja az teljesen negatív maradt, ahol a csíknak ki kellett volna jönnie fehér maradt. Itt viszont amit ma reggel csináltam halványrózsaszínes élőben, a fotó annyira nem adja vissza.

dec. 19. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
dec. 19. 15:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én látom amire gondolsz, pedig nem szoktam 😂


Már késik? Vagy van még pár napod?

dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Hú valami nagyon halvány. Én nem élném bele magam. Próbáld még más teszttel is.
dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
eddig én is semminek mondanám. hol tartasz a ciklusban?
dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ciklus 26. Napja

dec. 19. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a prima teszt annak ellenére volt két csíkos (nem egyszer) hogy nem voltam terhes. Hülye voltam hogy ebből tankoltam fel akkor. Remélem neked nem átverés amennyiben babára vágysz! :)
dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Száradási csíknak tűnik.
dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dec. 20. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Minimum 28 napos ciklus esetén szerintem ez pozitív. De adnék egy tanácsot, ha elfogadod: a menstruaciod kimaradása utáni reggelen csinálj tesztet, addig hiába csinálsz még 10 ilyet, nezegetheted különböző fényviszonyoknál, csak bizonytalanság marad benned.
dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!