Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges teherbeesés?

Lehetséges teherbeesés?

Figyelt kérdés

Férjemmel úgy döntöttünk, hogy nem védekezünk tovább, jöhet a baba, “amikor jönni akar.”

Múlt héten kedden jött meg, vasárnap voltunk együtt. Van bármi esély, hogy teherbe estem?

Nem görcsölök rajta és tudom, hogy nem varázsütésre megy, de két nap múlva megyek dokihoz rákszűrésre és nem hiszem hogy ez szerencsés együttállás lenne, ha esetleg mégis. Vagy biztonságos a rákszűrés egy ESETLEGES korai terhességnél? Volt valaki hasonló helyzetben?

Köszi :)


jan. 16. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván esélyes, ha nem védekeztek. Ne haragudj, de ennek a kérdésnek nem sok értelme van.

Rakszurest pedig csinálnak korai terhesség alatt egyébként is, ha több, mint 1 éve voltal utoljára .

jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindig megcsinálták terhesen, de soha nem volt bajom. Van aki azt állitja az miatt vetélt el, de szerintem ez hülyeség, akkor nem csinálnák.
jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen csináltak rákszűrést, azóta 13 hetes vagyok, a baba remekül van
jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedd volt az 1. napja a ciklusnak, vasárnap a 6. 28 napos ciklusban a 14. napon van ovuláció, szóval hacsak nem nagyon rövidek a ciklusaid + hosszú életűek a férjed spermái, nem nagyon van rá esély (persze egy kis esély lehet egy extrém időpontban történő ovulációra). Rákszűrésnél a méhszájról vesznek kenetet kívülről, egy vattapálciak szerű bigyóval megtörölgetik, nem okoz semmi problémát (rutinszerűen leveszik az 1. trimeszterben ha nem voltál 1 éven belül rákszűrésen).
jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként ha babát szeretnétek akkor első körben elég arra figyelni, hogy a spontán szex mellett ha lehet (rágörcsölés nélkül) a ciklus 10-16. napja között legyetek együtt 2 naponta.
jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
6+5 naposan voltam terhessegmegallapitason, akkor levettek mert majdnem 2 ev telt el az elozo rakszures ota.
jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes lenne elso korben a peteeres kornyeket (is) megcelozni. Szoval ha teherbe is esel, biztos nem a vasarnapibol, az tul korai.
jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes terhesen csináltak nekem rákszürést.Azt kellene kiderítened mikor ovulálsz, így a sötétbe tapogatózva hosszas lesz a babaprojekt. Egyenlőre nem estél teherbe mert még ovud se volt szerintem. Ciklus 8.napján tartassz általában a 14.ciklusnapon van ovu de ez az átlag, nekem pl a 19.ciklusnapon volt. Ciklus 6.napján szexeltél egy spermium a nagykönyv szerint elél 5 napig ami ciklus 11.napja lenne. Na most ha nem ciklus 11.napján van az ovud akkor kizárva a teherbeesés. Nem hinném hogy ebben a ciklusban teherbe esnél.Nagyon pici az esélye pl 5%ot mondanék. Menj el nyugodtan rákszűrésre.
jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat butaságot irtam, ebben a ciklusban teherbe eshetsz, de nem vagy terhes vagyis nem lehetsz terhes a vasárnapi együttlétből. #8
jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
jan. 17. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!