Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, mire gondoljak? 1...

Mit tegyek, mire gondoljak? 1 éve szültem, és 1 hete egész nap úgy érzem, mintha mocorogna a baba!?

Figyelt kérdés
Olyan apró rebbenések a hasamban,lent,éppen mint mikor elkezd rugdosni.Ikreket szültem és PCOS-es vagyok,nem tudok alapozni a menstruációra.:(Semmiféle tünetem ezen kívül nincsen,de én nem tudom milyen egy babával terhesnek lenni.Megszakításosan védekeztünk,a férjem szerint nem lehetek terhes,mégis határozottan érzem odabent,nem bélmozgás.Tudom h legegyszerűbb a teszt,de sosem gondoltam volna h valaha még szükségem lesz rá,és kimutatja a már mocorgó babát?Nem akarunk harmadik gyereket,és nem is éltem ennek megfelelően egészséges életet(szopi után dohányozni kezdtem és kb. 2 hétben egyszer megittam 1 pohár bort):-S.Ja,és a hasamon nem látom h megnőtt volna,de nekem nagyon kinyúlt a hasfalam,még mindig lóg sajnos,lehet h eltakarná ez a réteg.Aggódok,ha nem baba,mi lehet ez?Miért érzem ezt egész nap?
2010. okt. 23. 12:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nem bántás képpen, de arról nem hallottatok még hogy a megszakításos védekezés az nem védekezés harem orosz rulett vagy bejön vagy nem. Elég felelötlenség erre hagyatkozni ha valaki nem teheti meg hogy babát vállaljon.

Azért kitartást ha mégis baba. Lesz rá szükséged!!!

2010. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
12 évig így védekeztünk.Soha nem volt gond belőle.
2010. okt. 23. 16:08
 13/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most jött el az ideje...Mármint...most lett belőle "gond"
2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én arra voksolok, hogy nem terhes.
2010. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, az a tuti. A tesztet azért nem ajánlánlanám már, mert nem biztos, hogy ennyi idősen is még kimutatja. Múltkor írt egy nő, szintén már volt gyereke, szintén pco-os volt, és mondta, hogy olyat érez, mintha a baba mozogna. Csinált tesztet, de negatvat mutatott. Utána elment orvoshoz, és kiderült, hogy már kb. 18 hetes terhes....

Úgyhogy szerintem jelentkezz be az orvosodhoz, mert az a legmegbízhatóbb.

2010. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
doki- ha terhes vagy- az gyorsan derüljön ki, és tudjál róla!
2010. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilen erzeseim, de ez csak belmozgas, de kivancsi vagyok mi a szitu.
2010. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok! Azt mondják ahol felnől egy felnől 2is stb...!!!
2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Negatív lett a teszt.Szerintem így tuti nem vok terhes,bár még mindig érzem a mocorgást,ma nem annyiszor,mint tegnap.Várok még,ha nem múlik,majd megnézetem orvossal.

Köszönöm válaszaitokat.

2010. okt. 24. 18:30
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én "bélmozgásom" decemberben lesz 2 éves. 16 hetes terhesen mentem el orvoshoz, akkor derült ki. Csodálkozott is, hogy hát nem éreztem mocorogni? Jót vigyorgott, hogy bélmozgásnak véltem. Akkor volt 1,5 éves a "nagy", nem volt nekem erőm figyelni, hogy mi van a hasamban. Dohányoztam is - sajnos. Mégis egészséges, 3530 grammos kicsi fiam született. Szóval cigit le és irány a doki! :) (Ja, 2 héttel az orvos előtt csináltam meg 2 db tesztet reggeli vizelettel, de negatív lett. Volt némi vérzésfélém, de a nem rendeződött ciklusomnak tudtam be.)

2010. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!