Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhességi teszt jó?...

Melyik terhességi teszt jó? Melyik érzékeny ennyire?

Figyelt kérdés

Január elején (05) voltam együtt utoljára a barátommal...

Pénteken kellene megjönnie.nem bírok addig várni.

Ha terhes vagyok bármelyik kimutatná?

Utolsó mensi dec 26


jan. 17. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még semelyik biztosan.

Predictor early mutatta nekem legelobb. 12 dpon. De én tudom az ovut. Ha te nem, még 3-4 napot biztos várnék a helyedben.

22 napos ciklus nagyon rövid, foglalkozni kéne vele.

jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 9nappal ovu után m8ndig + volt a tesztem, de én is tudtam mikor van ovum.

Ha nagyon nem hagy nyugodni vagy predictor, vagy dm es prima

jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 27-én volt az utolsó decemberben, a 15.ciklusnapon elszakadt az óvszer. Kedd-szerdán kéne megjöjjön de már nagyon sok pms tünetem van, szóval vettem egy X-Epil Korait, amit csak akkor használok el, ha késne. Bár nekem a 34. Ciklusnapig nincs hivatalos késés, amióta letettem a tabit még nem állt be fèl év alatt
jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre remélem Neked jó eredményed lesz, az amit szeretnél, majd írd meg!
jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy néz ki megjött. Szombat reggeli teszt negatív. De valahogy még mindig nem tudok megnyugodni
jan. 22. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kezdek megnyugodni mert elmúlt a mellfeszülés, ez nálam egyértelmű jele annak, hogy a PMS vizesedés kezd eltűnni és már a fejem is fáj, szóval holnapra várom! :) Örülök, hogy Neked is megjött! Nem könnyű nőnek lenni, egyikünk azért imádkozik, hogy ne jöjjön meg, másikunk meg hogy igen... bárkivel megeshet, szerintem most már megnyugodhatsz!
jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem tudok teljesen. 3-4 nap múlva csinálok megint egy tesztet, ha az is negatív lesz akkor talán :(
jan. 22. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem! :)
jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem jó érzésem van. Nem akarok terhes lenni
jan. 22. 23:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Szerencsére az én megnyugvàsom a tünetek alapján reális volt, ma reggel meg is jött a menstruàcióm, pontosan, ahogy szokott. Bízom benne, hogy Nálad is minden rendben!
jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!