Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt már 10-es érzéken...

Aki használt már 10-es érzékenységű terhességi tesztet mennyire adott pontos eredményt, akár már a menstruáció előtt napokkal is?

Figyelt kérdés
Aki használt már ilyen tesztet leírná nekem a tapasztalatát, esetleg hogy melyik márkát ajánlaná. 😊

jan. 12. 10:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Késik már ? Ha igen, bármilyen teszt kimutatja már.
jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem késik még, holnap vagy holnapután kell megjönnie. Csak a kíváncsiság hajtott.
jan. 12. 10:26
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha pontos az ovud akkor holnap,holnapután már valamit kéne mutatni.

De amúgy az a biztos,hogyha megvarod amíg kesik

jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elég pontos, 25 naposak a ciklusaim, december 20án volt az utolsó menstruációm.
jan. 12. 10:33
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha holnap vagy holnap után kénen megjönni és reggel negatív lett az sanszosan negatív.

Sokszor van hogy pozit tesztelnek ilyenkor de mégis megjön. Ez os valós csak kémiai terhesség.

jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Predictor early 2 nappal előbb már pontos eredményt adott. Amikor negatív volt a várható vérzés előtt, akkor az úgy is maradt, amikor pozitív, akkor meg abból baba lett.
jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Predictor earlyvel aznap teszteltem, mikor meg kellett volna jönnie és erős pozitív volt akkor már. Nekem óramű pontosságú 28 napos ciklusom, nagyritkán 27 nap előfordult.


Tudom, hogy izgulsz, de legalább azt a napot várd ki, amikor meg kellene jönnie. Úgy azért elég pontosak szoktak lenni a tesztek.

jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal korábban, nem reggeli első vizeletből a Facelle egyértelműen pozitív volt.
jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 2 nappal mensi előtt mindegyik a 25 ös is 100%ban igazat mutatott
jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ha a predictor 2 nappal mensi előtt negatív volt akkor 2 nap múlva mindig megjött.

A második terhességemet 4 nappal mensi előtt kimutatta.

jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!