Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha megjött a...

Lehetek terhes ha megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

A kérdésem sokaknak úgy fog tűnni, tudatlan vagyok. Kicsit így is van. Kíváncsiságtól és izgatottságtól. (Ezt nézetek el nekem )


A párommal egy este, védekezés nélkül szeretkeztünk. És belém engedte, de azonnal nem folyt ki pisilés után sem . Majd kb 10 perc után folyt ki. Rá 3 napra megjött, első nap reggel még barna folyás este felé pedig vizes állagú világos piros vérzésem volt, de nem sok. Második nap reggelén megint barnás folyás. Napközben pedig már a megszokott vérzésem volt meg. Bár még nem múlt el . De nagyon kíváncsi vagyok hogy mégis teherbe eshetem ? Ha el múlik csináljak tesztet vagy ne is reménykednek benne ?

23/L


jan. 17. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy terhes.
jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, ha megjött (de a teherbeesésnek nincs köze ahhoz, hogy mikor mi folyik ki belőled, ha úgy érzed, hogy egyből kifolyik mind, akkor is bőven jut belőle oda, ahová "kell", ha épp sikerül elkapni a peteérést).
jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Terhes biztosan nem vagy. 3 nappal mensi előtt majdnem nulla az esély. És meg is jött.


Az orgazmus pillanatában már be is lövelli a megfelelő helyre, tehát lehet folyik ki belőled egy adag, de van ott több millió példány aminek egy része már irányban van, így ami kijön belőled nem oszt nem szoroz.


Ha kifolyhatna, mindenki állva csinálná...tehát, ha nem akarsz gyereket védekezz rendesen.

jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!