Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal pozitív ovu teszt...

2 nappal pozitív ovu teszt előtti, illetve első negatív tesztes napi együttléből lehet valami?

Figyelt kérdés

Minden hónapban kb a 15-16. nap körül vannak fájdalmaim, így azt hittem akkor van ovu... Ebben a hónapban teszteltem először, s mivel már a 9. naptól kezdve a 16-ig folyamatosan szokott lenni tojásfehérje állagú nyák, elkezdtem korán a tesztelést. A 11. napon, azaz tegnap délután full pozitív lett, de a párom nem volt sehol :D Este már negatív volt és most is az... Folytatom a tesztelést, kíváncsi vagyok mi történik olyankor, amikor fáj is, de gondolom már hiába.

Ha most együtt leszünk és csütörtökön is együtt voltunk, reménykedhetek vagy oda a hónap?

Köszönöm, ha őszintén válaszolsz!


jan. 21. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
simán össze jöhet, negatív tesztet követi peteérés, és pete is elél 12-24 órát
jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A most az tényleg most, az esti már necces lehet.

Elvileg 5 napig is elélhetnek bent a spermiumok, de erre a hónapra nem mernék nagy tétben fogadni.

jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, ennyire ne görcsölj már rá.
jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!