Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 napon vagyok. Átlagos...

40 napon vagyok. Átlagos ciklus 31-32ig kiterjed.. 2teszt negatív 1 "szellemcsikos" még mindig nem jött meg Megvan az időpontom nőgyógyászhoz de csak jövőhónap 16a. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
jan. 17. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ovud. Kb erre van a legnagyobb esély.

A teszt már rég pozitív lenne.


Ha a tesztnek nem hiszel, elmehetsz egy hcg vérvételre is.


Iyenkor már csak akkor lenne remény babára, ha a nem várt napja körül együtt lettetek volna és kb ott lett volna ovu, akkor meg még egy hét kell, hogy legyen pozitív teszt. Szóval akárhonnan nézzük most nem vagy terhes.


Elmaradt az ovu vagy sokkal később volt.


Ilyenkor nem tudni mikor jön meg. Ha nincsenek nagy fájdalmaid, nincs teendő.


Én pl itt vagyok 3 hete full pozitív tesztekkel és negatív ultrahanggal..mensi meg sehol... annyira bizar :)


Sajnos ez ilyenkor türelemjáték...majd az idő eldönti, mást nem tehetünk, mint várunk.



Nálad még ritka jelenség lehet, hogy nem választódik ki a vizeletbe a hcg, ilEnkor negatív teszt ellenére van terhesség, de a vérvételen ez is látszik.


Viszont, mivel ez egy genetikai rendellenesség, ha volt már pozitív teszted, akkor nálad ilyen eset nem lehet.



Én az elmaradt peteérésre voksolok, mert ilyenkor 99%-ban ez szokott lenni.

jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, 37 napra jött meg pár szem Kventiax miatt. Soha többet nem szedtem de kb. Az idegösszeroppanás szélén voltam akkor annyira sok volt a nyomás rajtam, ezt tartotta jónak a pszichiáter... maradtam a Scippánál.
jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben az 53. napra jött meg, de én tudtam, hogy cisztám van és az okoz ilyet, mert rákszűrésen voltam előtte, és látta a doki.
jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!