Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mite utalhat az átlátszó,...

Mite utalhat az átlátszó, zselés hüvelyváladék?

Figyelt kérdés

December 26-án kezdődött az utolsó menzeszem. Azután az első próbálkozós hónapban vagyunk a párommal, babát szeretnénk.

Középidő táján többször együtt voltunk párommal. Figyeltem a hüvelyváladékomat, akkortájt nehéz volt az ondó miatt megállapítanom. Most ciklusom felé járok, 27. napom. Tegnap és ma, pisilés után a WC papírom maradt egy átlátszó, zselés hüvelyváladék. Leszedtem a wc papírról, hogy pontosabban meg tudjam állapítani. Ez nem olyan tipikus tojásfehérjeszerű, mert ez annál tömörebb, mintha zselé/zselatin lenne.

Ez mire utalhat szerintetek?

Tudom, hogy minden test, szervezet más, de kíváncsi vagyok, hátha tapasztalt-e ilyet valaki.

Bocsánat, ha túl részletesen írtam le. :D



jan. 21. 15:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a ciklusom nem napra pontosan adott napra szokott megjönni, durván 31 és 40 nap között mondanám. Mióta szedem a méhpempőt, 29 és 35 közöttinek mondanám inkább.
jan. 21. 15:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem utal teherbeesésre, ha erre gondolsz. Ez egy teljesen "hagyományos", normál, menstruációt megelőző váladék. Gyanúsabb, ha olyat tapasztalsz, ami bőséges és kifelyezetten folyékony.
jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen általában a menstruációt megelőző hétben szokott előfordulni, szerintem sem terhességre utaló jel
jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor bármi lehet,sajnos. Pms tünetek vannak még ilyenkor,ha terhesség indul akkor is. Mitől ilyen hosszú a ciklusod?Vizsgálták?
jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a menzesz után 1-2 hétre van :D tényleg más minden szervezet. Ha nincs zavaró szaga, égő viszkető érzés, akkor nincs okod aggódni.
jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy alulműködésem van, amit gyógyszerrel kezelünk.

Nekem mindig ilyen hosszú ciklusom volt/van, egy pár hónap kivételével. Mindig említettem az endokrinológusoknak, nőgyógyászoknak, akik azt mondták, hogy amíg nincs panasz vagy egyéb, addig ok.

Igen, minden szervezet más. Nyilván örülnék, ha mielőbb sikerülne, de nem görcsölünk rá. Úgy vagyunk vele, jön, ha jönni akar. :) Páromat sem stresszelem ezzel, mert szerintem az a férfinak sem jó.

jan. 21. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:

"Most ciklusom felé járok, 27. napom."


Ez a mondat így értelmetlen. Minden egyes nap a ciklus egyik napja. A ciklus nem a menstruáció szinonimája. A ciklus első napja a menstruáció első napja. Utána jön az ovuláció. Stb stb. Ennek olvass utána mert úgy nehéz teherbe esni ha nem tudod hogy hogyan működik a női szervezet. 🙂

jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak elkeseríteni, de azért már egy picit kezdesz rágörcsölni SZERINTEM :) (Mielőtt még támadásnak veszed.) Az az egyik jele ennek, hogy már tüneteket keresel magadon. Tudom, tudom, nem direkt, stb Ilyenkor az ember jobban figyel a testére (kivéve, aki már előtte is), és feltűnnek olyan dolgok is, amik korábban esetleg nem, és egyesekben óhatatlanul felmerül, hogy talán utalhat valamire. Na, ebbe gyönyörűen bele lehet süllyedni, hónapról hónapra mélyebben, ha esetleg nem jön össze hamar. Szóval vigyázz, inkább ezen a téren légy résen :) Mondjuk ilyen ciklussal én biztos, hogy ovu tesztelnék, ha pár hónapig nincs eredmény, mert egyáltalán nem biztos, hogy akkor van ovud, amikor gondolod.
jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most a ciklusom vége felé járok akart lenni, csak kimaradt egy szó.
jan. 22. 08:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nyák az ovuláció előtti napokban és kisebb mértékben a menzesz előtti napokban teljesen szokásos, de persze egyéni, kinek mennyi és hány napig tart.
jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!