Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 nap késés után a 10-es...

Ha 5 nap késés után a 10-es teszt csak halvány pozitív, az mit jelent? Január 7-én voltunk utoljára együtt, az már több, mint két, annak már nem erős pozitívnak kéne lennie?

Figyelt kérdés
jan. 22. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy nem, hogy 10-11-én volt ovud, addig várakoztak a kis fickók, és akkor még esetleg belefér a halvány teszt.


Mondjuk inkább kémiaira tippelnék sajnos. De az egészséges terhesség se zárható ki teljesen.

jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt furcsállom, hogy mivel december 17-én volt az utolsó menstruációm, onnantól számolva 30-a körül volt az ovulációm. Mivel január első hetében, 2-től 7-ig szinte minden nap együtt voltunk, ha esetleg 2-én történt megtermékenyítés, azt a 10-es tesztnek már erősen ki kellene mutatni. De ha 7-én történt valami, ami így is több, mint két hét, az meg olyan messze van az ovuláció dátumától...Mindenesetre holnapra van időpontom orvoshoz, akkor majd okosabb leszek
jan. 22. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap mész orvoshoz, akkor nem valószínű, hogy okosabb leszel, mivel nemfog látni még semmit. Egy HCG vérvétel nem lenne célszerűbb? Lehet jobban megnyugtatna minthogy holnap azt mondja amit eddig is tudtál, hogy ebből bármi lehet.
jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaza van #3-nak. Ismeretlen ovuval bazi halvány tesztem volt és nagyon magas hcg vérvételem. Utóbbi nem tud tévedni, orvos viszont még semmit se lát.
jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se fog tudni semmit mondani az orvos. Ha akkora baba lenne, hogy látszik az uh-n, akkor a teszt is erősebb lenne.


Kivéve, ha te vagy az a ritka lény, akinek nem jut be a hcg a vizeletébe. Volt már életedben pozitív terhességi teszted? Ha nem, akkor anyukádnak volt? De mondom, ez is nagyon-nagyon ritka.

jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ha simán két nap múlva megismétled a tesztet, valószínűleg kiderül az igazság, mert erősödnie kell.


Ha ki akarod zárni, hogy csak a vizeletbe nem kerül be, akkor lehet venni otthoni hcg vértesztet.

jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5! Nem lehet az a ritka kivétel, mert van + tesztje, csak halvány. Viszont lehet olyan, mint én, akinek nagyon kevés választódik ki a vizeletben a vérhez képest.

#4

jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huuu mennyi információ... Van már két kisfiam, nálunk teljesen úgy történt minden, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Mindenesetre, holnap elmegyek az orvoshoz, köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat, ha van még valakinek hozzáfűznivalója, szívesen fogadom
jan. 22. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Melyik teszt? Sok szar van a piacon és nem csak az ár számít.
jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7, mondjuk arra is jó az otthoni vérteszt. De meglátjuk, mire jutnak ma az orvossal.
jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!