Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi volt a HCG...

Kinek mennyi volt a HCG véreredménye 13-14 dpo-n?

Figyelt kérdés
jan. 24. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno azt mondta a védőnő, hogy elmaradt menstruációkor illene 200 körüli értéknek lenni, hogy lehessen bizakodni. Nekem ugyan 100 felett volt, de 2 héttel később el is vetéltem. De gondolom ez a 200as érték úgy jelenthet valamit, ha 28 napos ciklusaid vannak, ovuval középidőben. Csak annyit akarok mondani igazából, hogy egy érték alapján még azért ne temesd a terhességed, 2 nap múlva ajánlott ismételni. Igazából egy értékből nem annyira lehet messzemenő következtetéseket levonni.
jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom. Pénteken megyek újra. Köszönöm!
jan. 24. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:
330
jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16.dpo-t tudom leghamarabb. Az 362 volt.
jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

290. Akkoriban sokat nézegettem és az amúgy a 18.dpo átlaga, szóval hiába indul már itt a f@szméregetés, egyáltalán nem kell olyan magasnak lennie, amiket írni szoktak. Na, szóval azóta, méret alapján kiderült, hogy az nekem még csak 13., nagyon max. 14.dpo volt.

Viszont 3nap múlva 1637, onnan 5 napra pedig 14637. Szóval jóval gyorsabban nőtt, mint az "elvárt".

jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt te hol látsz bármilyen farokméregetést?
jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6! Nem itt. Mondom, amiket írni szoktak. Az oldalon, nem ennél a kérdésnél. Mint írtam, akkoriban nagyon sokat nézegettem és bizony itt is elolvastam az összes hcg-s kérdést. El is könyveltem, hogy esélyem sincs. (Azt hittem, korábban volt ovum.) Szóval tele volt riogatásokkal, akinek olyan "alacsony" volt, mint az enyém, már írták is, hogy esélytelen, neki bezzeg akkor már 700 volt. Ja, mert valószínűleg neki volt pár nappal korábban az ovuja, mert táblázatok szerint pont az "esélytelené" volt az átlag. Ezért írtam, hogy ne ijedjen meg. Semmit nem jelent. Ha már mindenképpen, akkor az emelkedés mértéke számít, abból tényleg lehet bajra következtetni, ha lassan nő.

#5

jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy esélyem sincs. 5 vetélésen vagyok túl, a létező összes kivizsgálás megvolt. Mindent megteszünk, hogy minden rendben legyen. Tegnap sajnos csak 74 volt a hcg-m

Péntek reggel megyek újra.

Köszönöm mindenki válaszát.

jan. 25. 06:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Én írtam a másik kérdésedre. Továbbra is drukkolok neked!

Itt van a 2 hcg táblázat. A másodikkal szoktak riogatni, ha az alsó felében vagy, de az 1.sokkal pontosabb.

Ne engedd el, várd meg a pénteket, sokat fog mondani. Én se arra számítottam, hogy közel hatszorosára nő és mégis 🤷🏼‍♀️ Bármi lehet még.

[link]

#5,#7

jan. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megnyugtató az első táblázat. Mindig próbálok valamibe kapaszkodni, de már nem élem bele magam.

jan. 25. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!