Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg akinek sikerült a...

Esetleg akinek sikerült a baba ugyanazokat érezte mint szokta pl? Nekem 5napja volt peteérésem kb. Hasonlóan mint múlt hónapban ilyenkor szurkáló érzésem van a hasamban. Ha esetleg a tünetek hasonlóak lesznek attól még lehetek babás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a pms tünetei hasonlóak lehetnek mint a korai terhes tünetnek

febr. 1. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha semmit nem éreztem még abból,hogy teherbe estem.Pontosan ugyanolyan volt minden,csak nem jött meg.Még görcsölgettem is előtte,ahogy szoktam,stb.4 gyerekem van.Mindig csak abból tudtam,hogy elmaradt a menzeszem,és persze a másnapi tesztből.
febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat.

Bár harmadik terhességemnél már nemvárt napján ülve bármikor el tudtam volna aludni, de akkor már szép pozitív volt a tesztem is. Másik 2 terhességemnél ez is bőven nemvárt után kezdődött, mint tünet.

febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

2 hónapja hagytam abba a gyógyszert nekem ezért is fura a pms tunet mert azalatt nem nagyon jelentkezett

És annyira fura hogy gorcsolhetek ugyanúgy mint előző hónapban de végül más lehet a kimenetel :)

febr. 1. 11:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, mindjárt megjön érzésem is ugyanúgy volt. Tényleg minden ugyanolyannak tűnt. Első gyerekkel pont az volt furcsa, hogy nemvárt napján egész nap úgy éreztem, mintha perceken belül megjönne, de mégsem. Akkor is teszteltem és délutáni vizeletből is szép pozitív lett már.
febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy pici pecsételés is elkezdődött nem várt előtt pár nappal, el is könyveltem hogy akkor nemsokára megjön. Aztán mégse :D
febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen és nyilván tudom hogy kb nekem még csak jovoheten vasárnap kellene megjonnie messze van.

Nem is azt fejtegetem hogy terhes vagyok már most.

Hanem csak ugyanolyan tünetek lehetnek e a nemvártig.

Köszönöm a választ :)

De akkor nem keserít el ha esetleg tényleg minden ugyanúgy jelentkezik. És ez normális

febr. 1. 12:18
 7/11 A kérdező kommentje:

Valaki esetleg?

Tart most ugyanitt?

ápr. 4. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:

🤚 Jelen!

Kb 5 napja volt ovu, és már pms tüneteim vannak, de azok mindig szoktak lenni. Nekem gyógyszer mellett is volt.

ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez a 6.nap :)

Nekem gyógyszer mellett nem volt

Most különösebben nincs még semmi fejem fáj de gondolom az idő miatt

Mióta probalkoztok?

ápr. 4. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten ettől a hónaptól, de egy ideje nem védekezünk, csak úgy voltunk, ha sikerül, akkor örülünk neki :)
ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!