Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb 1 hete random rám jön...

Már kb 1 hete random rám jön ez a “mindjárt megjön érzés” (sajnos nem tudom ezt szebben kifejezni bocsánat) aztán el múlik de utána megint érzem szerintetek ez miért van? Többi lent

Figyelt kérdés

Az ovulációm után kezdtem el ezt érezni a menstruálciómnak még nincs itt az ideje

Szóval nem tudom mire vélni ezt a jelenséget

Illetve még az van hogy a cicijeim nagyon durván érzékenyek jobban mint menstruálció előtt szokott

Szerintetek miért vannak ezek a “tünetek”? Vagy hogy is fogalmazzak



febr. 1. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok.
febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, mielőtt te is beképzelnéd, a mindjárt megjön érzés nem a terhesség jele. Alap esetben a menstruáció jele és a progeszteron okozza ami termelődik a szervezetben. Majd ha már késik 2 napja és van egy határozottan pozitív teszted és még mindig érzed, na akkor már terhességi tünet.
febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. 358 alkalommal azt jelezte, hogy meg fog jönni, 2x pedig azt, hogy terhes vagyok.
febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valami hormon zavar lehet vagy mégis mire gondoljak? Jó lenne ezzel dokihoz fordulni? Mert a menstruálcióm előtt kb 2 héttel érzem
febr. 1. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem először gondolj arra, hogy mégse kellett volna ellógni a biosz órákat. Aztán kérd kölcsön egy nyolcadikos gyerek biosz könyvét és olvasd át Az ember szaporodása című részt. Ha még van kérdésed, tedd fel a gyereknek, akitől kölcsönkérted. Ha ezek után se értesz valamit, akkor, de csak akkor zaklass vele nőgyógyászt, de akkor is magánt. Ne vedd el azoktól a helyet, akiknek valóban szükségük van orvosra.
febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ…
febr. 1. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt két héttel kb pont most ovulalsz
febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!