Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan mutathat egy előre...

Hogyan mutathat egy előre leegyezett random CTG fájásokat, amikor még a kismama nem érez semmit?

Figyelt kérdés
EZ ennyire véletlen, hogy na pont most indulgat be a szülés, amikor megyek CTG-re , vagy a méh már több napon keresztül gyakorol, csak abból a kismama nem érez még semmit? Nekem sem az elsővel, sem most (39 hét) nincsenek jóslóim, és tök érdekesnek tartom, amikor azt olvasom, hogy CTG-ről már nem engedték haza a kismamát. Vagy ezek már általában a szülés napjára kiirt CTG-k szoktak lenni?
2023. febr. 13. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Èn most èrtem haza nst-ről,ès volt ott 1kismama.Mutatta a gèp a fàjàsokat,odaadtàk a kiskönyvet neki.Közbe megkèrdeztèk tőle ès mondta,h.èrzi a fàjàsokat.Ìgy őt behìvtàk vizsgàlatra.Ő is bent maradt a kòrhàzban màr.Nem tudom,hogy hàny hetes volt.
2023. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a műszer érzékel olyan összehúzódásokat, amikből a dokik már tudnak következtetni a folytatásra, de a kismama még nem érzi. Nekem az első szülésem indított volt, bekötötték az oxit, valamivel később ránéztek a ctg-re és kérdezték, hogy ezt én nem érzem? A gép már mutatta, nálam semmi. Burokrepesztés után, na azokat már éreztem…
2023. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem fájást mutat, hanem méhtevékenységet. Ez alapban mindig van. Az intenzitás és az időköz, amilyen gyakran jelentkezik, enged következtetni arra, hogy már jósló vagy akár igazi fájás lehet.
2023. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mutatott már szülés előtt 3 nappal. Nekem sok jóslóm volt és keményedésem, így azt hittem ez is csak az.

Előtte ezeket nem mutatta a gép, szóval valószìnűleg már az igazi előszele volt.

De nem volt magas érték így hazaengedtek. Másnap kezdett izgi lenni, de csak 3.nap volt a tényleges szülés.

2023. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!