Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 3 nappal voltunk...

Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt. Nem valószínű a baba?

Figyelt kérdés
Ovu tesztelek, a pozitív teszt estéjén bealudt a férjem, úgyhogy nyilván nem keltettem fel, hogy már pedig jön babát csinálni. De én már nagyon türelmetlen vagyok. :( Előtte 2 nappal este voltunk utoljára együtt. Tudom, hogy bármi lehet, de mennyire valószínű, hogy ebből lehet baba? Nem valószínű vagy minden esélye megvan?
febr. 5. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2 es 4 nappal voltunk egyutt a pozitiv ovuteszt elott, 12 hetes terhes vagyok.
febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi és gratulálok! :) Akkor hátha. Kislány?
febr. 5. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van esély. Nekem minden eddigi mérés szerint legalább 7 nap volt az egyetlen próbálkozás és az ovu között. Szerintem inkább 5 lesz az, de kevesebb nem igazán lehet, majd a genetikain kiderül.

12hetes vagyok én is.

febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok, nagyon jönni akart az a baba. :) Akkor még nem adom fel a reményt.
febr. 5. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Nem tudjuk meg, niftyt nem csinaltattunk.

Olvastam en is arrol, hogy “kell” kisfiut vagy kislanyt csinalni, de nem tudom, kiknek jon be. Oszinten szolva, kislany fele hajlik a szivem, es a ferjemnek is. De aztan majd meglatjuk.😇

febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta kérdező?
márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj, köszi #6, hogy előhoztad ezt a kérdést. Legalább le tudom írni, hogy nekem nem jött be. Kisfiam lesz🤣 Tankönyv szerint minden szempontból lánynak kellett volna lennie. Hát, megtréfált 🤷🏼‍♀️ De az a lényeg, hogy időben szülessen és legyen egészséges!🙏

#3

márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem jött meg azóta, de nem is vagyok terhes. Fogalmam sincs, már kértem időpontot orvoshoz. :/

#7 Jajj, hát erre kb 20% esély volt. 😅 Amúgy én is lány felé hajlottam, született is egy lányom, és úgy éreztem, hogy nekem ez való, a csini rucik és a virágos hajcsatok, aztán megszületett a fiam, és annyira más fiús anyukának lenni. Pozitív értelemben. Nem lenne teljes az életem egy kisfiú nélkül, de ezt a szülés előtt egyáltalán nem éreztem. Hátha te is így fogod. :)

márc. 2. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:

#8! Na jó, de ehhez vegyük hozzá, hogy problémás terhesség és állítólag a lányok a nagy túlélők, a családunkban apám volt az utolsó fiú 60 éve, azóta csak lányok születtek, a szív frekvenciája is "lány tartományba" esett. Mondhatjuk, hogy fiúra egyáltalán nem voltam felkészülve. Hát, az én kisfiam mindenre rácáfolt🤣

Szegénynek 20 éve megvan a (lány) neve és van egy kamionnyi habos-babos ruhácskája. Vettem is neki pár rendes, pasis bodyt, mert nem akarom, hogy csupa "ez fiúnak se annyira ciki" ruhája legyen.

Amúgy nagyon örülök neki is, csak azt nehéz elengednem, hogy nem lesz lányom, mert több gyerekem nem lesz☹️

#7

márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Itt kezdődik, hogy a gyerek felborít minden elképzelést. :D Első és egyetlen baba?

Mi lett volna a kislány név? Fiúra van már ötlet? Fiú nevet annyival nehezebb találni.

márc. 2. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!