Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan gondom van, hogy 1 hete...

Olyan gondom van, hogy 1 hete késik a mensim. Nem valószínű hogy terhes vagyok. Mert párommal mensi előtt 2. nappal voltunk együtt. Volt pár csepp barna folyásom de ennyi. Mik okozhatnak késést terhességen kívül? Mikor érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék rá mérget,h nem lettél terhes. Van olyan is,h valaki menstruáció alat lesz terhes. Én csinálnék egy tesztet a helyedben :)
2015. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel azóta se jött meg, így nem két nappal előtte voltatok együtt... vagy én értek félre valamit?
2015. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Most én is bezavarodtam,én úgy értettem,h az előző mensi előtt két nappal. Kérdező?
2015. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Június 10.kellett volna meg jönnie.parommal előtte két nappal voltam együtt.Ezért kérdeztem,hogy mik lehetnek még terhességen kívül.
2015. jún. 17. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Terhességen kívül bármi. Stressz, betegség vagy éppen semmi. Nem törvényszerű, hogy mindig mindegyik ciklusnak ugyanolyannak kell lennie.


De ne zárd ki a terhességet! Még néhány napot "késik" és máris a legtermékenyebb időszakodban voltatok együtt.

Tudod (tudod?) az ovuláció a menstruáció előtt ~2 héttel van.

2015. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet eppen terhesseg is, kb 12-14 nappal az együttlet utan tesztelnek a helyedben, ha addig nem jön meg. Lehet a keses oka az is, hogy kesöbb volt az ovud, vagy egyaltalan nem volt ovud, vagy ideges vagy, vagy meg nehany egyeb oka is. A terhesseget tudod a legkönnyebben kizarni, vagy megtudni, ha tesztelsz! :)
2015. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiam meg születése óta nem volt olyan,hogy sokat késsen max2 nap.Ma is azt hittem,hogy meg jön mert volt pár csepp barnás piros folyasom. Ideges az elmúlt időben voltam.Meg próbálok le nyugodni hátha meg jön.Ha még sem.Mikor érdemes igy tesztet csinálni? Hány nap múlva?
2015. jún. 17. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:
1 hét múlva
2015. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálj tesztet mert ha terhes vagy kimutatja.
2015. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az :-) :-( már megjött
2015. jún. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!