Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak a...

Kinek milyen tünetei voltak a mensi elmaradásakor? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Nekem 3 napja késik,holnap tesztelek reggel.Néha enyhe mindjárt megjön érzés,plussz a melleim leszakadnak.Jah!És nagyon sokat járok pisilni. Veletek hogy volt?
2010. okt. 24. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi nem volt... Meg is jött, aztán elmúlt 1-2 nap után, az gyanús volt...

de rá pár napra annyit pukiztam, és olyanokat... Uh most is azt várom :D (a család azt gondolom kevésbé...)

2010. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem nem igazán volt meg fog jönni érzésem gondolok itt a görcsölésre csak úgy éreztem mintha folyna belőlem valami pedig szinte teljesen száraz voltam,a melleim nekem is nagyon fájtak és még fájnak is.és elégé fel vagyok fúvódva.én tegnap teszteltem pozitívat úgyhogy még frissek az élmények:).szorítok neked hogy sikerüljön!!
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellfájás, krémes folyás, enyhe émelygés, erős fáradtság, rosszkedv. És megjön érzés.
2010. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!