Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztetek császáros...

Mit éreztetek császáros anyukák, amikor újra babát vártatok?

Figyelt kérdés
a kislányom elmúlt 2éves és pár napja néha fáj a vágásom.Nem folyamatosan,hanem nyilalás szerűen.Ráadásul ez a puffadás...eddig soha nem fájt igy a vágásom.Még várok a teszttel de kiváncsi vagyok kinek volt már igy
2011. nov. 3. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Én császár után várom most a másodikat 3 év és 3 hónap lesz a két gyerek között 38 hetes vagyok, de még egyszer sem fájt a hegem.
2011. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én akkor estem teherbe amikor a "nagy" 27 hónapos volt. Azóta már 29 hetes vagyok de még nem éreztem a hegem, hogy fájna vagy bármi.
2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első választ mintha én írtam volna :) 3 év 3 hónap lesz a két gyerkőc között, és a 38. hétben vagyok. Sose fájt még a vágásom. Annyi a különbség a két terhességem között, hogy most sokkal nagyobb hasam nőtt, pedig ugyanannyit híztam.
2011. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!