Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra, hogy...

Mennyi az esely arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mekkora az esely a terhessegre?


Januar 22-en volt a legutobbi menzeszem elso napja. Januar 31-en megszakitassal vedekeztunk ( jooval elotte megszakitottuk a dolgot!!!), tehat a ciklusom 10. Napjan. Altalaban 28-29-30 naposak a ciklusaim, mostanaban nincs napra pontosan beallva teljesen. Szombaton, azaz 02. 10-en nagyon enyhe pecsetelo verzesem volt, verzesnek sem volt mondhato, csak a wc papiron latszodott 2-3 oran keresztul. Voltam mar terhes akkor sajnos elment a baba, jopar evvel ezelott, beagyazodasi verzesem akkor is volt. Hetvegen csinalok tesztet, akkor kene megjonnie…..



febr. 12. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
0
febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemliteni, mikor par evvel ezelott varandos voltam szinten megszakitassal estem teherbe, elovaladektol feltetelezem…
febr. 12. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem vagy terhes.


Amúgy ha szeretnél gyereket (partner gondolom nem) akkor ne így próbálj teherbe esni, ha meg nem akkor védekezzetek normálisan.

febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hétvégén kiderül ha tesztelsz.

Innen nem tudjuk megmondani terhes-e lehetsz, nem látunk beléd.

febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
50%
febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Vagy igen vagy nem.
febr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akartok gyereket vagy nem? Ez így elég kusza
febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!