Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ennyitől?...

Lehetek terhes ennyitől? Nagyon félek..

Figyelt kérdés

A partnerem rám élvezett, majd a spermáját elkente rajtam. De úgy éreztem, hogy az elkent sperma megszáradt miközben elkente rajtam. Gondolom, akkor az ujjain is megszáradthatott, ha rajtam is. (Ez nagyjából 2-3 hete történt)


Ez után a puncimat kezdte el simogatni. Nem nyúlt fel a hüvelyembe, mivel még szűz vagyok. Nem éreztem, hogy az ujjai nedvesek lennének.


Lehetek ennyitöl terhes? Nagyon aggódom napok óta, és stresszelek...és a menstruációm sem akar megjönni, néha picit begörcsöl az alhasam, és tegnap óta a cicim is fáj...31. napon vagyok, igaz, volt mikor a 33.-on jött meg, de akkor is félek...


Le is hülyézhettek, meg bármi, csak valaki mondjon valamit mert nagyon aggódom...



febr. 14. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, nyugi
febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyúlt a hüvelyedbe, és Gábriel arkangyal sem jelent meg neked, akkor nem vagy terhes.
febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm magyon a válaszaitokat, nekem már ezek is sokat segítenek! :)

De akkor a mensim miért késik, vagy miért nem akar megjönni?...:(

febr. 14. 09:25
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon*
febr. 14. 09:25
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől nagy valószínűleg, ne stresszelj ezen
febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. :) De nehéz nem stresszelnem ezen, nem tudok lenyugodni addig, amig nem jön meg...:(
febr. 14. 09:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De előbb nézd át a bioszt, addig ilyesmit se csinálj, mert így mire egyszer normálisan szexelnél, a kedved is elmegy tőle.
febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod!
febr. 14. 10:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem is késik, azt írod, volt már máskor is, hogy ennél még később jött meg. Nyugalom. Így nem lehet teherbe esni.
febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást!:)

Igen, volt ilyen már, de csak egy alkalommal volt amikor 33. napra jött meg, igaz nekem elég változatos a ciklusom, van hogy 24.napra jön meg, van hogy 32.re. Talán most azért is vagyok ennyire rá feszülve arra, hogy megjöjjön, mert akkor tudnám, hogy nem vagyok terhes.


És tényleg köszönöm a válaszaitokat, nagyon kellett ez a megnyugtatás már nekem. :) De igazán akkor fogok megnyugodni, ha megjön végre...úgy érzem, mintha ezer éve várnék, nagyon ideges vagyok napok óta, és mintha "lehetetlen" lenne hogy megjöjjön.

febr. 14. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!