Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem vagy ennyitől...

Terhes lettem vagy ennyitől esélytelen?

Figyelt kérdés
A párommal kb ovulációkor voltunk együtt és egy pharmatex kúpot tettem fel aktus előtt. Utána kb 10 perc múlva megint együtt voltunk, kb 20 percig egyfolytában bennem volt de ez előtt nem tettem új kúpot. Elég sok előváladéka szokott lenni és félek hogy ezmiatt terhes lettem, mert egyébként megszakítottuk ez 100%.
2022. jan. 18. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha a két aktus közt nem mosakodott meg alaposen, nem vizelt többször, akkor a húgycsö tele volt spermiumokkal, amik természetesen az elöváladékkal beléd jutottak. Ez kb olyan, mintha semmivel nem védekeztetek volna.

Másrészt meg a Pharmatex gyakorlatilag alig véd, óvszer mellé javasolják kiegészítö védekezésnek. A megszakítás meg egyáltalán nem védekezés.

Elég jó esélyed van terhességre, ha mégsem lettél az, akkor rettentö nagy szerencséd volt. Viszont a továbbiakban keressetek valami megbízható védekezési formát, mert amit most csináltok, az gyakorlatilag nulla.

2022. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%

Valaki még tényleg használja ezt??

Ez annak jó, aki éppen nem akar gyereket, de ha mégis besikerül, az sem baj, örül neki.

2022. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Én is használtam, termékeny időszakon kívül, megszakítással. Ilyenkor kb. élesben is nulla az esélye a terhességnek, ha ismeri az ember a ciklusát és a teste működését. Kúppal, megszakítással végképp.

Hol jársz kb. a ciklusodban?

Az a baj, hogyha önmagában ez így okés is lenne termékeny időszakon kívül, a második menetbe akkor sem szabad belekezdeni új kúp és a pasi részéről pisi szünet nélkül. Innentől kezdve simán lehet, hogy terhesség lesz belőle.

2022. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én pharmatex mellett simán terhes lettem.
2022. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3, írja hogy pont ovulàció idején volt a dolog….
2022. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az elkerülte a figyelmemet, bocsánat. Akkor kellemetlen.

3 voltam

2022. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha megszakitas is volt, akkor eléggé kicsi az esélye (de nyilvan tobb, mintha óvszer lett volna hasznalva)
2022. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es: a gond, hogy ez második menet volt, minden védekezés nélkül.
2022. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!