Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt menstruáció után?

Lh teszt menstruáció után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leginkább csak kíváncsisagbol néztem meg, nemrég jött meg ujra szülés után es a ciklusom még nem ált be rendesen. Szeretnénk kistesot, de nem görcsölünk rá, én is csak tamponotot keresek, mikor van ovum nagyjabol mert első gyereknél kései ovum volt, nem a ciklus közepén.

Tegnap múlt el a menstruációm, ami a megszokottnal rövidebb 3napos volt es ma az ovu tesztem nem egy csíkos volt, hanem halvanyan ott volt a 2. Tudom, hogy ez is negatív még, viszont ha van 2.csik akkor 1 héten belül lehet most ovum? Nem igazán szoktam lh tesztelni, és volt mar 1 csíkos is, ami gondolom azt jelenti, hogy joval ovu előtt vagy után voltam.

Zárójelben, hogy a menstruációm 32. napra jott meg.

Tényleg csak informálodnek, nem beszélek be magamnak semmit, orvoshoz pedig megyek majd kontrollra



febr. 14. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 3 hónapja jött meg először. Ovu tesztelgettem én is, és többször fele olyan erős lett a teszt csík, mint a kontroll, ovus tüneteim is voltak, de aztán megint halványodott, és nem is jött meg 2 hét múlva. Legérzékenyebb tesztet használok, úgyhogy azzal sem lehet gond. Úgyhogy ez alapján nem biztos.
febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon érdekes a ciklus. Szeretném újra megtanulni a testem reakcióit,hogy tudjam mikor mire számíthatok. De ilyesmi még soha nem volt.

Amugy en is érzékeny tesztet használok most. Meg varom hogy kapjak időpontot orvoshoz, még nem kaptam visszajelzest

febr. 14. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kitanultam mindent az első baba előtt, és most semmi nem úgy működik, mint szülés előtt. :D De nem baj, majd jön a baba, ha készen áll a testünk. Addig meg izgalmas legalább az ovut figyelgetni. Legalább valamilyen két csíkos tesztet lássunk. 😅 Sok sikert nektek! #1
febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én elsőnél csak nagyjából figyeltem, most picit tudatosabban szeretném, de emellett nem görcsölök, csak újra tanulom az új rendszert😁

Tudom, majd akkor jön amikor ő szeretne😁

febr. 14. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Ha eszedbe jut, írd meg, ha sikerült valami, én is gyűjtöm a tapasztalatot, de nem találok sokmindent. :)
febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi🙂

Ezt a ciklust most végig tesztelem és figyelem magam.

Ma is negatív de 2 csíkos lh tesztem volt.

Ami érdekesség lehet, hogy én szoktam önvizsgálatot tartani (itt nagyon megoszlanak a vélemények ahogy néztem, sokan felháborodnak ezen, pedig csak utana kellene olvasni) 11 napja magasan van a mehnyak, szilárd és általában zárt vagy minimálisan nyitott a mehszaj. Ilyen sose volt még, hogy ennyi ideig magasan legyen

febr. 15. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. :D Nekem amikor ovu szerű tüneteim voltak, szépen lejött, kinyílt, megvolt az ovus nyák, aztán visszament a helyére. Tutibiztos voltam benne, hogy biztos, hogy volt ovu, csak a teszt rossz, de azóta eltelt 17 nap, és se menzesz, se baba.

Hajrá, hátha neked lassan lesz! :)

febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nálam az a fura, hogy többnyire lent szokott lenni😅

Én abban bizok, hogy lesz ovum, mert első baba előtt is nagyon ritkán volt, csak ugye most még kileng a ciklus es nehéz belőni.

Te voltál orvosnál uh-n nézetni?

febr. 15. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg fura, elvileg ovunál szokott lent lenni. Lehet, hogy a te tested nem olvasta ezt. :D

Pont voltam orvosnál még egy szülés utáni rossz gátsebgyógyulás miatt, megnézett uh-gal, de csak annyit állapított meg, hogy van két pezefészkem. :D Azt mondta, a többit majd akkor, ha szoptatás vége után fél évvel se jön meg... Nekem a második baba szülés utáni első menzesz után 2 héttel fogant (5 hónappal szülés után), jó lenne a harmadik is kis korkülönbséggel, meglátjuk, hogy hogy sikerül. Az én kicsim most lesz 5 hónapos. Neked hány van és mennyi idős? Ti is kis korkülönbséget szeretnétek?

febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nemtudom most miert alakult át nálam, kíváncsi leszek🙈

Amugy ev elején találtak nalam egy 3,5cm-es beverzett tüszőt, amiatt kell majd mennem vissza.


Nálam 1 gyerkőc van, 2 éves a kicsikém, még alváshoz megy a szopi. Januárba jött meg először, most volt a 2.

ciklusom szülés óta.

Kis különbséget szerettem volna, de nem jött össze. Most is csak bizakodok, igy hogy megjott talán konyebben össze jön. Bár nekünk ő is 1 év alatt jött össze, nem volt rendes peteérésem sajnos

Drukkolok, hogy nektek hamar ossze jöjjön a 3. baba is 😊

febr. 16. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!