Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már holnap...

Tesztelhetek már holnap reggel? Holnap megyek az orvoshoz, és tesztet kell vinnem? Valós lesz az eredmény már?

Figyelt kérdés
Vettem ma gyorsan egy corax tesztet, nem tudom milyen érzékeny, mert nincs rajta, a dm ben vettem vizelet sugaras sárga dobozos.
2010. okt. 24. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Megcsináltam a tesztet, negatív lett.....és egy kevés vérzés is van.....a hőm leesett, ilyen lett mára...megjönnie még korai lenne viszont:(. Azért kellett tesztet csinálnom, mert a doki nem zárja ki a terhességet, mert amikor voltam nála meg volt vastagodva a nyálka hártya elég szépen. És terhességre gyanakodott. Eddig én is de most már teljesen elkenődtem. Azt hiszem befejezem ezt az egész projektet. Nagyon el vagyok keseredve.....és elegem lett ma.
2010. okt. 25. 09:10
 12/14 A kérdező kommentje:
itt a linkem: [link] :(
2010. okt. 25. 09:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem baba, de ne add fel!

Használj ovu tesztet (vaterán, teszveszen 80 ft darabja) és akkor pontosan tudni fogod, hogy mikor érdemes együtt lennetek! Szorítok!

2010. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ha nem birod a strapat, akkor keress valami elfoglaltsagot ami lekot, s elvezed csinalni..sokan arra eskusznek, hogy amikor nem is szamitottak ra jott a baba :)

de azert vegyel ovutesztet is :) s ne add fel lehet epp a cel elott jarsz mar csak meg nem tudod :) ne hagyd ra!

2010. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!