Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség utàn...

Méhen kívüli terhesség utàn van esélyem rendes terhességre?

Figyelt kérdés
6 hónapja volt egy mehen kivulim sajnos, megmutottek laparoszkopiaval, de szerencsere nem kellett ki venni a petevezetomet. Most újra ra neki kezdtünk probalkozni. Megszeretnem kerdezni esetleg van valaki aki mehen kivuli utan terhes lett es nem lett gond belole? Előre is koszonom a valaszt☺️
febr. 21. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1 évre rá estem csak teherbe, de sikerült.

Lett gond, de annak nincs köze a méhen kívülihez.

febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1 válaszoló. És mielőtt teherbe estel szedtel valami gyogyszert vagy esetleg vitaminokat?
febr. 21. 15:35
 3/17 A kérdező kommentje:
És gratulalok kedves 1 es🤗🫶🏻
febr. 21. 15:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmit nem szedtem.
febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem. Megkerdezhetem hany naponta probalkoztatok a siker érdekében?
febr. 21. 15:55
 6/17 A kérdező kommentje:
Es milyen gond lett belole ha szabad kérdeznem? 😞
febr. 21. 16:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem görcsöltünk rá. Volt, hogy 2 naponta szexeltünk, volt hogy 2 hétig semmi.

Amikor kedvünk volt.


A mehlepény ugy belenőtt a méhfalba, hogy amikor levált, majdnem elvéreztem. Nem tudták elallitani a vérzést, igy ki kellett szedni a méhemet

febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 😞 és köszönöm a válaszod
febr. 21. 17:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat nem árt.Nekem volt méhen kívülim kivették az egyik petevezetékemet de szeretnènk majd babát.Van jópár ismerősöm aki m.k.után szült problémamentes terhességből.Kívánom hogy mihamarabb legyen banó!
febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szia. Koszonom a válaszod. Volt mar petevezeték atjarhatosagim es halistennek nincsenek letapadva. Elkezdtem szedni az elevitet, verhigitot a trombofiliamra, a folsavat es a myo sunt. Párom meg a profertilt
febr. 22. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!