Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van a terhességre?

Mennyi esélyem van a terhességre?

Figyelt kérdés
Pont peteérés előtt egy nappal voltam együtt a párommal, igazából kb 2 percig volt bennem és előtte nem történt ejakuláció illetve ezt az aktust be sem fejeztük. Mennyire esélyes a terhesség? Nem lenne probléma a baba, a párom 28 éves én pedig 25.
2022. okt. 18. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz terhes, de kevés esély van rá.

Biztosan te is tudod, hogy mindenkinél más, van aki ennyitől teherbe esik, van aki rendes próbálkozásokkal eltelt hónapok után sem.

2022. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, tudom. Meg úgy tudom, hogy az előváladékban akkor van jelen több/erősebb sperma ha előtte volt ejakuláció, de a mi esetünkben nem ment el a 2 perces aktus előtt a párom, és aktus után sem.

Köszi a választ! Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ebből!

2022. okt. 18. 09:35
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha én magamból indulok ki akkor szinte 0 az esélye.

Meg egyszer mondom ,én magunkból indulok ki.

Mi a férjemmel évek óta a megszakításos módszerrel védekezünk.

Sosem estem teherbe. Pedig pont peteèrès környékén vagyunk a legaktívabbak. Előtte ,közben és utána.

Van 2 tervezett gyermekünk. Akik szinte rögtön megfogantak miután úgy döntöttünk jöhet a baba.☺️


De nem vagyunk egyformák.

2022. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk ennyi elég volt, hogy legyen egy fiunk.

Sőőt, nálunk mensi után 2 nappal, szóval a 7.ciklus napon történt.

3 hónapot mondott a doki, hogy ajánlja várjunk a terhességgel egyéb okokból. 2.hónapban úgy voltunk, hogy ahh egy kis "beteszem-kikapomtól" nem leszek terhes. Nem 🙈🤣 3 éves a fiunk.

Szóval nem volt baj, akartuk, nem azért lett mert annyira felelőtlenek voltunk. Csak mi is meglepődtünk.

2022. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
3-as jól le lett pontozva, pedig pontosan ugyanezt tudom elmondani a magam részéről is.
2022. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk sem lett még ebből gyerek cirka olyan 25 év alatt, pedig a két tervezett meg hamar összejött. Szóval ez az, ami tipikusan úgy szokott lenni, hogy aki nem akarja, annak egy alkalom is betrafál, aki meg reménykedik a csodában, mert a párja talán nem annyira... az megsirathatja minden menzeszét akár évtizedekig is.
2022. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ezek igazak amiket írtatok. Én úgy tudom, hogy akkor elég kockázatos így, ha az aktus előtt már történt ejakuláció, így az a következő aktus során több élőképes spermát tartalmaz. Nálunk ugye a párom nem ment el előtte, és ezt az egy aktust se fejeztük be, tényleg konkrétan kb 2 perc volt az egész utána mondtam, hogy ezt így ne csináljuk.
2022. okt. 18. 11:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak pont peteérés előtt egy nappal volt ez, ezért is vagyok kíváncsi, hogy vajon terhes leszek-e ennyitől vagy sem.
2022. okt. 18. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Az előváladék nem ondó. Néha, egyeseknél tartalmaz spermiumokat, de a számuk egy egészséges férfi spermiumszámának a százada, vagy még annyi sem.


2. A spermiumok életbenmaradását, mozgását az ondóhólyag által hozzáadott cukortartalmú váladék biztosítja, de az csak az ejakuláció alkalmával kerül bele a spermába.


5. A hüvelyfal síkos váladéka savas PH-jú, spermiumölő hatású. Csak a mélyén, a méhszáj közelében szűnik meg ez, ott maradhatnak életképesek.

2022. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az előbb egy kevés rózsaszínes folyásom volt, olvastam hogy erről a beágyazódási vérzésről is

7 nap múlva kellene megjönnie

Aktus után 13 nappal van a beágyazódási vérzés?

2022. okt. 26. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!