Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összeesett petezsák?

Összeesett petezsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Menstruáció szerint 5+3 napos vagyok. Tegnap este volt egy kis rózsaszínes folyásom, ezért ma reggel elmentem az orvoshoz.

A leletemen azt írja 10mm kissé összeesett petezsák, embrió, szikhólyag nem látható. Azt mondta, ilyen korán ez normális, csak a petezsák aggasztó egy kicsit. Kaptam progeszteront és két hét múlva kell visszamennem.

A kérdésem az, hogy a kissé összeesett petezsák az valójában szabálytalan petezsák, vagy a kettő teljesen más. Illetve ha valakinél volt hasonló annak mi lett a vége?

Tudom, hogy az orvost kellett volna megkérdeznem, de olyan ideges voltam, hogy azt se tudtam merre vagyok arccal.



febr. 22. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, hát szerintem az összeesett petezsák nem túl jó
febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem 😔
febr. 22. 13:42
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ha valóban összesett, akkor az ennyi sajnos.

Nekem is volt, műtöttek vele

febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én próbálnám elengedni. Nagyjából csodával ér fel, ha összeesett petezsákból egészséges terhesség lesz.

Nekem ennyi idősen szintén 10mm, de szabályos petezsák volt, szikhólyaggal és embriócsomó sejthető. 10mm petezsákban már illik lenni valaminek, de tegyük fel, rosszabb gép, nem látszott. De az összeesett petezsákkal és vérzéssel együtt ez semmi jót nem mutat.

febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyre erősebben görcsöl a hasam, úgyhogy elengedem a dolgot. Köszi a válaszokat.
febr. 22. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hèt 5 naposan 8 mm petezsàkban volt màr szikhòlyag.


Viszont szeptemberben sajnos nekem is szabàlytalan petezsàkom volt ès sajnos el is ment.


16 hetes km

febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt szabálytalan petezsák 5+5 hetesen. Progit és Clexane-t kaptam onnantól. 1 hét már szikholyag és embrió is volt szívcsőpulzálással. Sajnos ez a ritka.
febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre tévedne és hasonlóképpen járna, ma voltam ultrahangon 7+1 hetes embriót láttak szívhanngal, szabályos petezsákkal.
márc. 5. 10:33
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Szìvből gratulálok, nagy öröm jò hìreket olvasni. Boldog babavàràst!

márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok!🥰
márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!