Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5. Napja késik akkor...

Ha 5. Napja késik akkor holnap már egyértelmű kéne legyen az eredmény?

Figyelt kérdés

2. Próbálkozós hónap, bevallom annyira stresszes volt a múlt hetem, hogy a párom kérdezett rá, hogy amúgy a menzeszemmel mi a helyzet?


Sajnos ma rokonoknál vagyunk, holnap reggel indulunk haza, teszt is csak otthon van...


Most őszinten elkezdtem remenykedni, hogy ez nem a stressz miatt van, bár nálam nem ritka hogy emiatt késik. Teljesen tipikus PMS tüneteim vannak, semmi eltérést nem észlelek.



febr. 25. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 napja késik akkor már nagyon durván pozitív a teszt ha terhes vagy
febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez èrdekes dolog, mert nekem 6 nap kèsèsnèl mèg full negatìv volt a clearblue. Mondtam is pàromnak, hogy tuti valami hormonzavarom van. Màsnap lett pozitìv a reggeli teszt, 7 nap kèsèssel. Nem is èrtettem mi lehetett, hogy nem mutatta előbb.
febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A Clearblue nem 25-ös teszt? Nekem csak 10-es tesztjeim vannak otthon egyelőre, de ha mondjuk nagyon halvány lesz, akkor is félnék hogy kémiai, szóval ha nem kapnék egyértelmű eredményt holnap akkor a vérvétel a biztos.

Amúgy lehet bebeszélem magamnak, mert annyira szeretném a babát, de egész nap hányingerem van. :O

febr. 25. 16:20
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy kalkulátor alapján 4+4 napos lehetnék most.
febr. 25. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden miatt késhet, stressz, egy jó kis vírusos betegség is bekavarhat (covid, influenza)... nálam legalábbis volt ilyen nem egyszer. DE természetesen késhet baba miatt is, és remélem, nálad ez a helyzet. :) írj majd, ha teszeltél!
febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ma vagyok 4+2 napos, igaz 26 napos ciklussal, 12-13.napon van ovum

nekem 1 nappal a nemvárt előtt (3hét 4 napnál) már halvány pozitív volt, előtte napokban még negatív

előző terhességem előtt 29 napos ciklusaim voltak és 29.napon teszteltem először, másnapra nem vártam és akkor pozitív volt. szóval ha neked negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes. de ha továbbra sem jön meg, maximum később is tesztelni kell :)

febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem még, holnap fogok tudni, mert nagyon sűrű volt a hetem és egyáltalán nem is gondoltam arra, hogy éppen késésben vagyok, plusz a hétvégére el is utaztunk a családomhoz, így holnap tudom megoldani. De igaza lehet a 7-esnek, volt itt minden, stressz, január végèn egy fertőzés a menzeszem utáni héten, így nem csodálnám, ha bekavart volna. Plusz elég ritka, akinek 1-2 hónap alatt összejön a tervezett baba.
febr. 25. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

5 nap késésnél, estére csináltam, leugrott kb. a csík, olyan pozitív volt. Semmit nem vettem észre, semmi nem volt másabb, mint máskor, mielőtt megjött. Az egyetlen kivétel, az éjszakai görcsölés. De rá tudtam, hogy stresszesebb időszak volt, lehet reggelre fog megjönni.

Drukkolok!!❤️

febr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!