Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló miatt összezavar...

Fogamzásgátló miatt összezavarodott menstruáció meddig normális? Így esélytelen a baba?

Figyelt kérdés

Idén hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és azóta teljesen összezavarodott a menstruációm. Először megjött a szokásos módon, utána 19 napra és most a ciklus 12. napján vagyok és pecsételek. Nagyon enyhén egyelőre, csak a papíron látszik. Félek hogy meg fog jönni, és nagyon el vagyok keseredve hogy ennyire elcsúszott a ciklusom, a gyógyszer előtt viszonylag rendszeres volt.

Szeretnénk babát, de valószínű a hormonjaim teljesen felborultak, és így esélytelen a dolog. Érdemes lenne már most orvoshoz fordulni ezzel?

Járt valaki hasonlóképp? Nektek mennyi idő volt míg helyreállt? Nehezen jött össze a baba?


febr. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez változó, hogy kinek mikor áll vissza. Nekem a gyógyszer abbahagyását követő 2. hónapban már nem is jött meg, azt hittem késik mert még nem állt vissza. De a várható menzesz első napjától számolva 5 nap után csináltam egy tesztet és pozitív lett. Baráti körben volt, akinek 1 év után rendeződött.

Drukkolok!❤️

febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért 3-4 hónapot simán lehet várni.
febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki azt mondta, fél évig is normális, ha rendszertelen.

Nekem végül nem tudom milyen lett volna, mert ahogy abbahagytam, utána egyből terhes is lettem.

febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló abbahagyása után nekem 7 hónap várakozás után mondta az orvos hogy most már azért legyen egy hormonvérvétel. (bár nekem egyáltalán nem volt menstruáció ez idő alatt és terhes sem akartam lenni)

Neked még bőven rendeződhet, elég jól tudja borítani a dolgokat sajnos.

febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy most még ilyen összevissza. Én akkor mennék orvoshoz, ha fél év után is ilyen gyakran jönne meg.
febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szunetek nelkul 7 evig szedtem a gyogyszert, tavaly majusban hagytam abba, a menstruaciom novemberben jott meg utoljara.
febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!