Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt menstruacio...

Akinek volt menstruacio helyett gyenge verzese mitol volt?

Figyelt kérdés

2.5 eve szeretnenk babat, igy azota abba is maradt a fogamzasgatlo szedese.. 2.5 even keresztul kisebb pecsetelest kovetoen megjott a verzesem pontosan. De ez a honap mas.. gyenge verzesem van annyira keves hogy tampont is kar felhelyezni. Vasarnap teszteltem negativ volt. (Predi) igy mar 3 napja kesik. A hom leesett tegnap


Csak arra lennek kivancsi kinek mi okozta mert ez szokatlan :/ foleg h menstruaciohoz kotott vizsgalatom lenne holnap :/


febr. 28. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hematómától volt, viszont a tesztem is pozitív volt. Jól alakult a terhesség egyébként, 3 hónapos a kisfiam. De ha neked sajnos negatív a teszted, el kell fogadni hogy nem sikerült. Azzal nem leszel terhesebb, ha bebeszéled magadnak, hogy márpedig az vagy…
febr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció lehet 1-1 alkalommal gyenge vérzéses. A teszt negatív és megis jött, így nem vagy terhes.


Attól, hogy kevesebb a vérzésed nem jelenti azt, hogy késik, hiszen vérzel.

febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk robotok, teljesen normális időnként más mennyiségű, időtartamú vérzés.
febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után többször volt ilyen hónap, még arra tudok tippelni, hogy olyankor lehet nem volt normális peteérés sem, mivel pl nekem alacsony volt az AMH szintem. 2,5 év után viszont érdemes lenne meddődégi kivizsgálásokra jelentkezni
febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is szedtem fogamzásgátlót, abba hagytam, normálisan beállt a menstruációm 4-5 naposra és alapból nem volt erős vérzésem, de volt egyetlen egy hónap tavaly év elején mikor 3 napos barnazasom volt kb és ennyi volt a menstruáció. Hogy mitől volt? Passz.. a kövi menstruációm már normális volt.
febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy arra gondolok hogy terhes vagyok. Nem az a cel hogy bebeszeljem magamnak.. csupan az volt a kerdes hogy ha volt valakinek ilyen mitol ?!

Koszonom a jo tanacsot a meddosegi kivizsgalasra ( ez az elso inszemes honapunk lesz)

.


Probaljunk mar meg a kerdesnek megfelelően valaszolni es ha nem megy akkor tovabb gorgetni

Koszonom

febr. 28. 09:11
 7/13 anonim ***** válasza:
6os attól függetlenül AMH szintet néztek? Mert pl nekem inszem előtt nem és sajnos csak húztuk vele az időt
febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen neztek es jo volt :)
febr. 28. 10:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak holnap kellene mennem uh ra ami a ciklus elso 3 napjan szukseges igy kicsit felve indulok el hiszen nem a szomszeba megyek .. mert nylakahartya levallas nem volt csak gyengen verzek.. jelen esetbe a testemet ismerve ezt nem menstruacionak neveznem
febr. 28. 10:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez furcsa mert amúgy vérzés alatt nem is szoktak uh-t csinálni csak utána
febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!