Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi tesztet...

Pozitív terhességi tesztet követően másnap megjött a menstruaciom. Nyilván orvosi vizsgálat tudna biztosat mondani. Előfordult ilyen helyzetben,hogy maradt a terhesség a menstruacio ellenére?

Figyelt kérdés

febr. 28. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Volt már rá eset, de nagyon ritka.

A menses után menj orvoshoz.

febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha a menstruációd jött meg, akkor nem lehetséges.

Ha más miatt véreztél, akkor van rá esély.

Pár nap múlva lőhetsz egy tesztet, ha erősödött (vagy legalább nem halványult), akkor reménykedhetsz.

febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kémiai volt. Ilyen korai terhességnél megjött menstruáció esetén egy orvos sem tud segíteni. Az más, amikor progi hiány miatt van vérzés, vagy haematoma miatt.
febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elmész orvoshoz, csinálj megegy tesztet.

Ha negatív, kémiai volt, ha pozitív akkor valami más, de kb azt fogja mondani hogy ha el akar menni, úgyis elmegy, erre lelkileg készülj fel.

febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez 50-50 esèlyes.


Nekem jùliusban a 26.cikludnapon lett pozitìv tesztem, a 31.napon meg elkezdtem vèrezni ès a tesztem is halvànyodott.


A mostani terhessèggel a ciklus 20.napjàn màr pozitìv volt a tesztem és a 33.napon kezdtem el vèrezni. A tesztem erős pozitìv volt. Benentünk a kòrhàzba ès mondtàk, hogy haematoma okozza a vèrzèst, a baba teljesen jòl van.


Szerintem ismèteld meg a tesztet pàr nap mùlva ès ha még mindig teljesen pozitìv, akkor menj be a kòrhàzba.


17 hetes km

febr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsò, 5-ös vagyok. Visszaolvastam magam ès ràjötten, hogy azt meg kihagytam, hogy a jùliusi kémiai lett termèszetesen. Egy hèttel később màr tök negatìv volt a teszt.
febr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3 napon keresztül pozitív tesztjeim voltak, majd megjött hétfőn.

szerdán elmentem nőgyógyászhoz, mert már kedden elmúlt a "menstruációm"

sajnos a kb 1 napos vérzés ellenére teljesen kiürültem, nem volt már szinte semmi méhnyálkahártyám

febr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, átérzem, nemrég a 34. Napon megjött a menzeszem, kémiai volt. :(
febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem két kémiai terhességem is volt, bár én azt terhességnek nem is mondanám. Szerintem ilyenkor 99 százalék, hogy nem marad meg, sajnálom.


Vigasztaljon, hogy nagyon sok nőnek van, akár többször is életében, az érzékeny tesztek óta sokkal könnyebb "észrevenni" a kemiait is. Valami oka van, hogy nem marad meg, utána ismét simán terhes lettem, az már megmaradt.

márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

kedves 8, nekem is 34. napon jött meg akkor de 26 naposak a ciklusaim.

most a 37. napon tartok és a 26.naptól pozitívak a tesztek🙏

bízom benne, hogy ez a kis lélek már velünk marad🥰

márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!