Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
 811/1097 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem én termekenysegtudat modszert hasznalok ami hőmérőzés, nyák és méhszaj figyelesen alapszik, illetve ezek egyuttes ellenorzesen. Semmit nem szamolgatok, nem naptarmodszer, csak es kizarolag a sajat tested jelzeseit figyeled a tanultak alapjan.

Az ovulacio erzese egy masodlagos termekenysegi jel onmagaban semmit nem jelent, az ovulacio utolagos megtortentet csak a homerozes igazolja.

Lh teszt igazabol foloseges mert minden mast latok ami igazolja hogy mikor vagyok termekeny.

R

máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 812/1097 A kérdező kommentje:

Lehet beszéltük is mar egyszer, bocsánat már nem emlékeztem🫣

Én lh teszt alatt tapasztaltam meg, hogy mire kell jobban oda figyelnem a testemmel kapcsolatban, viszont következő ciklusban (bár örülnék ha nem lenne) már nem tesztelek, csak a testemre hagyatkozok. Es ha jól jön ki a lépés pont ovu körül van időpontom a dokimhoz, így az ad majd valami támpontot🙂

máj. 24. 22:43
 813/1097 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ma kellene megjönnie, max nagyon későn holnap. 90%ban 28 naposak a ciklusaim nagyon ritkán 29. Se a mellem se a hasam nem fáj. Már se csipkelodest sem feszulest nem érzek. Egyedul a derekam fáj nagyon. Ami fura hogy krémes fehér a nyakom. Enyhe barnás elszinezodessel. Mensi előtt mar inkabb rózsaszínes szokott lenni tudván hogy megjön. Nagyon kíváncsi leszek. A baratcserjet kipróbálom majd!

F

máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 814/1097 anonim ***** válasza:

Sziasztok


na örülök a sok pozitiv tesztnek gratulálok mindenkinek .Eltűntem kicsit mert össze kapartam magam ami nem sikerült de képzeljétek 30.kan megyek nőgyógyászhoz sikerült végre időpont ez is protekciosan.. végre kiderul mi van a szervezetemmel

Ha érdekel még valaki akor majd meg írom. 😊


KT

máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 815/1097 anonim ***** válasza:

Na lányok! Megjött 🙁

F

máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 816/1097 anonim ***** válasza:

Sajnálom F! :(


Engem érdekel KT mit mond a doki.


Mi bukjuk a hónapot. Ma van ovu, tegnap előtt voltunk együtt utoljára, se ma se holnap nem tudunk.


Sz

máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 817/1097 anonim ***** válasza:

Sz- egyaltalan nem biztos. A spermiumok a termekeny nyákba akar 5 napig is elélnek. De 72 ora tuti

R

máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 818/1097 A kérdező kommentje:

F - nagyon sajnálom!😔 Ahogy olvastam az első irasod, sejtettem, hogy megjon, nekem általában így szokott kezdődni, kivéve a múlt ciklusban.

Kitartást!❤️


KT - Nagyon kíváncsi vagyok mit mondanak neked! Végre fogadnak es kiderul😊 ha magától nem, én kisirnek egy teljes körű hormonlabort🫣 tsh melett t3at es t4et is nezetnek, mert ha nem ciszta akkor simán lehet hogy valami hormonrendszerbe borult.

Nagyon szorítok és majd irj ahogy tudsz🤞❤️


Sz - ugyan igy vagyunk mi is, lh csúcs elotti nap voltunk együtt, utana nem tudtunk, mert kedves férjnek nem volt hangulata... Plusz nalam rontó tényező a rövid luteális is...

Ma vagyok 6.dpo-n, 2 nap a bűvös 8ig, nagyon kíváncsi vagyok.

Viszont jelenleg ugy erzem nem sikerült, szurkálodnak felvaltva a petefeszkeim.


R - bennem is picit ez tartja a "lelket", de nemtudom... Lassan fél éve próbálkozunk megint.

máj. 26. 07:19
 819/1097 anonim ***** válasza:

Hát Kérdező, egy cipőben vagyunk nagyon.. itt is elértünk a fél évhez. :(


Sz

máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 820/1097 A kérdező kommentje:

Sz - én majd hó közepén megyek dokihoz, de az a nagy bajom, hogy múltkor is csak legyintett a rövid luteálisra, pedig ugye ez neheziti a dolgokat annyiban, hogyha jo is lehetne, nincs ideje megtapadni.

Mult hónapban volt olyan gondolatom, hogy mivan ha... Mert annyira darabos volt a menstruációm. Szóval most csak bizakodok, hogy komolyan fog venni.

Te tervezel menni dokihoz?

máj. 26. 08:40
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!