Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A rendszertelen menstruációnál...

A rendszertelen menstruációnál nehezebb a teherbe esés? általában 33-34napos a ciklusom

Figyelt kérdés
A vérzés mennyisége az normális illetve 6-7 napig szokott tartani,sajnos pajzsmirigy betegségem van de arra szedek gyógyszert és normálisak az értékeim,előfordul hogy több napig vagy 1-2hetet is késik.Mióta menstruálok azóta talán 1-2x volt hogy napra pontosan megjött de esetek többségében rendszertelen.
márc. 3. 11:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elvileg vagyis naptár szerint most 7.én lesz ovulációm
márc. 3. 18:23
 12/13 A kérdező kommentje:
18.án jött meg e mensesem 7napig szokott tartani,de 1-2 napja barna folyásom van
márc. 3. 18:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem naptár szerint ovulálunk, nem vagyunk robotok. Nekem a naptár a 14.ciklusnapra rakta az ovut közbe meg a 21.nap ovuláltam.Használj ovutesztet!
márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!