Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív? Én is látok valamit, párom is, szerintem szürke, szerinte rózsaszín. Időn belül jött ki, Predictor teszt.

Figyelt kérdés
[link]
márc. 4. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez negatív, nem tudom mit látsz...
márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A fényképen alig látszik, élőben másabb. De majd tesztelek holnap reggel, ezt délutáni.
márc. 4. 17:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fényképen nem látszik, élőben igen, akkor hiába tetted ide ki.
márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Látszik képen is, azért fotóztam, csak annyira nagyon halvány, és én szürkének látom. Tehát arra gondolok, hogy szellemcsík, viszont párom szerint meg rózsaszín.
márc. 4. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem halvány, hanem negatív. Ha élőben szürke, akkor az a reagens helye.
márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Látszik képen is,


Akkor nekem nagyon rossz a szemem.

márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Látom, de bazi halvány. Csak azért látom, mert a sajátomról a képet megnéztem és úgy lőttem be hol keressem a másik csíkot. Csinálj reggeliből, mert én erre nem mondanám, hogy tuti pozitív. Sötétebbnek kéne lennie.
márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Én irtó halványan látom.

2 hetes tapasztalatom, hogy képen sokkal rosszabbul látszik, ha már ezt "ennyire" ki lehet venni képen akkor valami lehet ott. 2 nap múlva ugyanilyen teszttel ismételj. Mikorra nem várod? Vagy ha figyelted az ovut hányadik dpo?

márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En sem latom ☹️ de szoritok ☺️
márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenképp ismétlem, mert én tényleg csak szürke valamit látok. Nem tudom mikor kellene megjönnie, a 32. ciklusnapon vagyok, de nagyon rendszertelen a ciklusom. Ma este megyek dokihoz, szóval ha van valami, akkor kiderül. Bár az még lehet korai lenne.
márc. 4. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!