Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menstruációm február...

Utolsó menstruációm február 25.-én volt, azóta nem jött meg. Csináltam már teszteket és mind negatív, lehet még ebből baba? Semmi görcsölést nem érzek, mellem érzékeny (sosem szokott menstruációnál), hányinger, vizes néha elég sűrű folyasom van

Figyelt kérdés
Sosem késett eddig,(8 napja) nem volt stresszes idoszakom, semmi olyan tényező ami sztm befolyásolhatta volna, véleményetekre illetve tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm.

márc. 4. 20:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Januárban keztük el a meddőségit, majd kiderül 🙂

Reméljük minél előbb megáld minket a Jó Isten egy gyönyörű egészséges babával 🙏🙏🙏

márc. 6. 20:09
 22/26 anonim ***** válasza:
Szurkolok nagyon :) azóta megjött?
márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem, folyasom az van hol vizes hol testapolo állagú.. melleim fájnak, hétvégén csinálok tesztet.
márc. 7. 08:53
 24/26 anonim ***** válasza:
Abból még bármi lehet, szerintem tesztelj. Én 20 hetes vagyok, néha nagyon erős krémes fehér folyásom van
márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Remélem minden jó lesz 😊
márc. 7. 11:43
 26/26 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet, igaz késő délutáni, de ugyanúgy negatív, szerintem ez nem az amire én gondolok...
márc. 7. 19:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!