Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menstruációm február...

Utolsó menstruációm február 25.-én volt, azóta nem jött meg. Csináltam már teszteket és mind negatív, lehet még ebből baba? Semmi görcsölést nem érzek, mellem érzékeny (sosem szokott menstruációnál), hányinger, vizes néha elég sűrű folyasom van

Figyelt kérdés
Sosem késett eddig,(8 napja) nem volt stresszes idoszakom, semmi olyan tényező ami sztm befolyásolhatta volna, véleményetekre illetve tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm.

márc. 4. 20:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem január 26 volt az utolsó, február 20-án már pozitívak voltak a tesztek, ma ultrahangon voltam és 1cm a petezsák.

lehet nem volt most peteérésed vagy esetleg később

márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Szívből gratulálok!

Hát csak kíváncsi vagyok hogy esetleg valaki járt már e így.. hogy csak később lett pozitiv a teszt, az a baj velem, hogy nagyon reménykedem..

márc. 5. 06:19
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem tavasszal 6 nap kèsès után lett pozitìv a teszt. De az gyanùs, hogy neked mèg 8 nap utàn is negatìvak. Kèrj időpontot orvoshoz szerintem, nèzzen rà uh-n mi törtènik.


Szorìtok! 🥰

márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi késésnél negatív teszt mellett általában megjött csak késett. Mikor terhes lettem 2 nap késésnél már erős pozitív volt a teszt
márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hat mar a mai napra érzek egy kis gorcsot, valószínű megjon csak idő kérdésem.

Annyi kérdésem lenne, hogy nektek van/volt bevalt praktikátok teherbe esés elott? Úgy értem hogy nagyon nehezen jön össze a baba.. mit tehetnek hogy végre két csik legyen a teszten? 🙏🙏

márc. 5. 08:28
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be 3 év után, hogy mással foglalkoztam és eszembe se jutott hogy esetleg terhes vagyok :D
márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked is!

Hát sajnos az a baj velem, hogy nem tudok nem erre gondolni... tavaly volt egy missed abortuszom és nagyon megviselt, előtte is próbálkoztunk és azóta is

márc. 5. 19:30
 18/26 anonim ***** válasza:
Valamivel próbáld meg lefoglalni magad. Beszéltetek már róla a pároddal mi lenne ha nem lenne gyereketek?
márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Hát már beszéltünk rola, valószínű örökbefogadnánk.

Próbálom úgy felfogni, hogy még nem jött el az ideje a babának valami miatt... próbáljuk élni az életünket...

Csak nem tudom hogyan segithetnenk ezt a folyamatot hogy végre sikerüljön.

márc. 5. 20:46
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve próbálkoztok jelentkezzetek be egy meddőségi központba kivizsgálásra. Ha minden rendben akkor eldönthetitek, hogy vártok még vagy inszem, lombik. Az örökbefogadás is minimum 2-3 év ha egészséges babát szeretnétek, szóval a türelem fontos :) Addig is utazzatok, élvezzétek ki kettesben az életet amíg lehet és mindig gondolj arra, hogy úgyis lesz gyereketek, csak próbára tesz mennyire vagy türelmes :)
márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!