Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek olyan, aki...

Volt köztetek olyan, aki ilyen “szellemcsíkos” teszt után szép pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés

10.DPO:

[link]


11.DPO:

[link]


márc. 6. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én nem látok szellemeket, így ezen se látok semmit 1csíkon kívül.
márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igrn, itt vagyok én. Mindig ilyen szellemcsíkokat láttam, aztán egy évvel később szép pozitívat teszteltem.
márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a fehér vonal van ott kéne látszódnia. Mivel fehér így ennél negatívabb nem is lehetne
márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a teszt sajnos mindig ilyen :/ nekem erősebb is volt a kontroll csík mégsem volt baba.
márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel élőben szellemcsíkos is a teszted az nem azért van mert előrevetít egy esetleges terhességet, hanem mert ilyen a teszt. Én mondjuk nem sanyargatnám magam a helyedben 10 meg 11 dpo-n teszteléssel, mert ez pont azt jelenti hogy lehet 3 nap múlva pozitív lesz vagy lehet hogy nem
márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy szellemcsík?Ezt csak itt a gyakorin lehet olvasni.Valamelyik idiota kitalálta,a többi meg megy utána.Egy teszt pozitív,vagy negatív!
márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezek totál negatív tesztek.
márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem szellemcsík hanem tök fehér ez a teszt ha negatív jól láthatóan fehér marad ott ahol pirosnak kéne lennie. Az a legnegatívabb teszt
márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Az első képen látom az árnyékot amire gondolsz. Ha mindenképp most szeretnéd megtudni a választ akkor célszerű egy 10es érzékenységű teszttel próbálkozni, pl.: facelle. Ez már hamarabb mutatja a várandósságot. Ha képes vagy várni akkor mindenképp pár nappal később kellene tesztelni vagy az esedékes menstruáció napján.
márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

[link]



Bocsi hogy ide írok de nekem ilyen vélemények szerintetek?


Már annyi félét írtak hogy nem tudom magam se élőben kicsit rózsaszínesebb

márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!