Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A harmadik hónapja a 20. nap...

A harmadik hónapja a 20. nap körül van az ovulációm, mikroszkóp is ezt mutatja és persze a folyásom is akkor tojásfehérjés. Mi viszont csak a 10-től a 16. napig próbálkozunk persze semmi eredmény. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Rendszeres és 28 naposak a ciklusaim.Elsö két alkalommal azt gondoltam hogy ez véletlen de majd most belehuzunk.Lehet ennek a dolognak hátránya?Ez igy szerintem nem normális.Aki tud segitsen.KÖSZI
2008. jan. 8. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az ovulációd a 20. napon van és ti csak előtte próbálkoztok, akkor még jó hogy nem leszel terhes. Nézd meg a babatervezők otthona weboldalt. ott sok mindenre választ kapsz. Elég részletes infók vannak.
2008. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZia!


Azt persze nem írtad,hogy mennyi ideje próbálkoztok.Egyetértek előttem íróval,+ hozzáteszem,hogy nem szabadna ennyire akarni.Ne figyeld magad állandóan,ha tudod hogy van ovulációd,ezt mutatja a hőmérsékleted is,és minden jeled megvan,akkor szeressétek egymást szabadon kb.3 naponta,mert azt tudni kell,hogy ha a férfi "ellövi" az összes töltényét,kell 24 óra legalább mire elegendő spermiuma lesz megint,a spermák 48-72 órát élnek,tehát ha nem pont a 20.napra jön ki a 3 naponta szeretkezés,az sem baj,megtermékenyülsz,ha mindened készen áll rá.Ha 6 napig éjjel-nappal közösültök üres tölténytárral,abból biztos hogy nem lesz baba.A szeretkezés pedig szeretkezés legyen,ne az,hogy ránézel a mikroszkópra,aztán ugrás az ágyba,mert ovulálok.Szeressétek egymást!!!Türelem!!!Görcsös akarásból,folyamatos magamat figyelésből rendkívül nehezen lesz baba.De a legjobb,ha megkérdezel egy erre specializálódott orvost.(bár ő is ezt mondja csak szakszavakkal,én már ezen túl vagyok)Ja,és a pasiddal is lehet baj,sose tudhatod!!!

2008. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!