Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden nő reménykedik?

Minden nő reménykedik?

Figyelt kérdés

Minden nő várja, hogy terhes lehessen miközben biztosan nem az?

Barátnőm mindig azt hiszi, hogy terhes. Állandóan teszteket csinál, pedig védekeznek a barátjával, de reméli, hogy terhes. Még nem szeretnének babát, de barátnőm nagyon szeretne így is.


Nekem fura, én így nem vágyok rá, nem azt mondom én is csináltam már tesztet, de annak reményében, hogy nem estem teherbe véletlenül sem,pedig majd szeretnék gyerekeket.

Mások hogy vannak evvel?


márc. 10. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen reménykednek abban, hogy sosem lesznek azok!
márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig abban reménykedtem, hogy nem vagyok az. Igaz, meg is tettem ennek érdekében mindent, amit csak lehetett, szóval nem hagyatkoztam csak a reményre.
márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, sokan vannak akik abban reménykednek hogy nem terhesek, mert még/már/soha nem akarnak babát. Amikor már szeretnél és benne vagytok a témában akkor persze hogy reménykedik az ember, hogy most már sikerült. egyébként szerintem semmi értelme reménykedni, ha egyébként védekeztek, és elvileg az a cél hogy ne legyen gyerek.
márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, akik nem akarnak gyereket biztos nem reménykednek pozitív tesztben. Barátnődnek valami baja lehet, az tuti. Ha más nem is, de az, hogy nem meri elmondani a párjának, hogy gyereket akar.
márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Általában ha az ember védekezik azért teszi, mert még nem akar gyereket, vagy egyáltalán nem akar. Egy ilyet ismertem, aki mindig reménykedett és már beképzelt tüneteket... Kiderült, hogy nem szedi a gyógyszert, lebukott. A pasi ott is hagyta utána.

Én is csináltam negatív tesztet, komoly kapcsolatban, mert hiba csúszott a védekezésbe (fogamzásgátló plusz hányás, nem tudtuk így hatott-e, hogy lehet nem szívódott fel). Nem akartunk még gyereket, nem is reménykedtem pozitív tesztért. Megbeszéltük ha mégis akkor megtartjuk (azóta már házasok vagyunk, gyerekkel. De akkor még csak "majd szeretnénk egyszer" szinten volt téma), de nem reméltem, hogy terhes leszek, amikor még nem akarjuk.

márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy reménykedek, soha az életben nem akarok gyereket. Egyszer történt valami malőr, a teszten halványan feltűnt egy második csík, hát azt a rémálmot még az ellenségemnek sem kívánom. Szerencsére kiderült, hogy csak valami hiba lehetett a teszttel.
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem, a barátnőd valószínű bizonytalan a kapcsolatában és úgy gondolja a gyerekkel megfogná a pasit
márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor reménykedtem a pozitív tesztben, amikor már próbálkoztunk. Előtte ha véletlenül tesztelni kellett, kifejezetten a negatív tesztben reménykedtem. :D
márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egy kicsit kattos.

Azt hiszi terhes, védekeznek, teszteket csinál?

Reméli, hogy terhes, de még nem szeretnének babát, de a barátnőd szeretne így is??

Én tudtam, hogy akkor jöhet a gyerek a párommal, ha van biztod jövedelmünk,sikerül saját ingatlanba költözni. Addig teljes mértékben háttérbe szorult, ezt így meg is beszéltük. Addig fel sem merült a terhesség gondolata, mert védekeztünk, így nem teszteltem állandóan.

márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, a barátnőd szeretne gyereket, a pasija (még) nem, ezért reménykedik. Normális, mármint reménykedni abban, hogy teljesül a vágyunk, de ha rendesen védekeznek, akkor nem lesz terhes és jobb is így. Ezzel nem lehet pasit megfogni, inkább lelépne, ha még nem akar.

Én világ életemben akartam gyereket, minden kapcsolatomban meg is mondtam, hogy védekezzen az, aki nem akar. Egyedül is vállaltam volna. Sokszor a megszakítást választották. (Tartós, komoly kapcsolatok voltak, nem himihumi szexkapcsolatok). Az egyiknél, miután szakítottam, csináltam azért egy tesztet, de tőle baromira nem akartam volna, életemben először azt akartam, hogy negatív legyen. Negatív lett és mégis csalódott voltam kicsit🤣 Szerintem amíg az ember nem volt terhes, de biztosan tudja, hogyha nem is most, de majd akar gyereket, akkor az is benne van ilyenkor, hogy mi van, ha nem is lehet?

márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!