Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon pozitiv vagy szellemc...

Ez vajon pozitiv vagy szellemcsik?

Figyelt kérdés

15dpo-n vagyok, esti teszt, és 2 napja kesik az amugy pontos mensim. Viszont ha pozitiv lenne nem kéne hogy erosebb legyen eddigre? 20as erzekenysegu teszt.

Ovulaciot kovetem digitalis clearblue teszttel minden egyes nap, igy szamoltam ki a 15 eltelt napot.(viszont valamiert par napja folyamatosan pozitivat jelez, smiley arc, ezt sem tudom mit jelent eddig nem volt ilyen)


[link]



márc. 10. 20:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni,hogy 2 perc utan jelent meg, a kep 5 perc utan keszult .
márc. 10. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Negatív
márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A szellemek a túlvilágon vannak, ez csak simán negatív.
márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Háát, látszik, de nem mondanám pozitívnak. Próbáld meg még reggel, hátha. De ha terhes vagy, este is van hcg a pisidben... Erősebbnek kellene lennie.
márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valami van, de az nagyon halvány. Ismételj egy nap múlva.
márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
rossmann facelle vagy predictor earlyt csinálj inkább
márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annyira fárasztó ez már. Tudom, nem kötelező mindenre válaszolni. Csinálj egy 10-es Rossmannos facelle tesztet.
márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, ha faraszto,minek olvasod el es valaszolsz? Senki nem szemely szerint hozzad intezte :D illetve valaszoltak rajtad kivul öten, ergo csak magadat farasztod feleslegesen ;)
márc. 11. 12:05
 9/13 anonim válasza:
100%

Drukkolok neked! En szerdara nemvarom

Teszteltel ma?

Varom a veget! Nagyooon drukkolok neked, ne foglalkozz a "rosszakarokkal"

En aterzem amit erzel

márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen teszteltem egy ugyanilyen fajtaval -corax, es egy predictor earlyvel(ezek voltak itthon :) ). Sajnos a predi negativ lett, a corax ugyanilyen ismet. Viszont igy a predinek hiszek inkabb .

Szorítok neked! 🤞🏻

márc. 11. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!