Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív vagy csak szellemcsík?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

31-35 naposak a ciklusaim és ma vagyok a 30. napon. Elvégeztem délután egy terhességi tesztet mert nagyon puffadt a hasam egész héten és tegnaptól fájnak a melleim. Először nem jelent meg semmi ki is dobtam a kukába a tesztet. Aztán 15 perccel később előhalásztam és ránéztem. Megjelent rajta egy nagyon halvány csík de nemtudom, hogy ez valós vagy csak száradási csík. Köszönöm szépen a válaszokat



dec. 27. 16:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Végezz el egy új tesztet holnap reggeli első vizeletből. Ha letelt az 5 perc és nem jelent meg semmi sem a teszten akkor az negatív, utána már nem szabad adni a tesztre.

Mikor ovuláltál? Ha esetleg nem tudod, várd meg míg meg nem jön, legalább akkor a max 35.napot várd ki.

dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

a kép lemaradt bocsi

[url= [link]

dec. 27. 16:26
 3/36 A kérdező kommentje:
[url= [link]
dec. 27. 16:27
 4/36 anonim ***** válasza:

A link helyesen



[link]

dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem látni a képet.
dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
dec. 27. 16:36
 7/36 A kérdező kommentje:
dec. 27. 16:36
 8/36 A kérdező kommentje:
Bocsi, mostmár talán 😅
dec. 27. 16:37
 9/36 anonim ***** válasza:
75%

Én látom a 2.vonalat.

Ismételd meg a tesztelést holnap első vizeletből.Vagy várj 2 napot.

dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok még annyit hogy erre a tesztre nem lehet adni mint fentebb leirtam, hisz 15 perc után láttad a csíkot.
dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!