Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, teszteljek...

Mit gondoltok, teszteljek azért még egyet?

Figyelt kérdés

Augusztus 10-15én volt meg utoljára, utánna sokszor voltunk együtt a párommal és szeptember 16-án voltam a dokinál. Elvileg szept.10-én kellett volna megjönnie de azóta sem jött meg. Csináltam már a dokihoz menés elött is két tesztet mind a kettö negatív lett és az orvos azt mondta hogy teljesen egészséges vagyok de nem terhes - hüvelyi UH-val is megvizsgált- azt mondta hogy szerinte a gyógyszer letevés után normális hogy egy ideig nem jön meg, azt mondta hogy várjak.

Viszont azóta mintha nagyobbak lennének a melleim, rám nem jellemzö módon höhullámaim vannak, és néha olyan hányinger tör rám, hogy múltkor bevásárlás közben majdnem elhánytam magam ha ránéztem egy szelet ételre is.Volt has szurkálásom is anno egy ideig az elmaradt mensi környékén...

Tudom hogy, azt mondják sokan bebeszélem magamnak, de végül is amikor dokinál voltam akkor ha összejött volna a baba max. 3-4 hetes lehettem volna...

Már beszereztem cickafark teát és folsavat is kaptam - a doki írta fel- de a múltkor megfordult a fejemben hogy teszteljek-e egyet?

Nektek mi a véleményetek? Volt akinek a doki késöbb vette észre a terhességet, és a tesztek is csak késöbb mutatták a babát?


2010. okt. 25. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na,mi újság?
2010. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hali!

Ma vettem egy tesztet és megcsináltam, de sajnos negatív lett:( kicsit depis lettem töle, mert örültem volna ha végre nekem is két csíkos lesz...dehát megpróbálom a dolog jó oldalát nézni: így legalább nyugodtan ihatom a cickafark teát, tudom hogy nem okozok kárt vele.

2010. okt. 28. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!