Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután két különböző...

Tegnap délután két különböző teszttel mind2 halvány poz lett. A nemvártig még3 nap lenne. Teszteljek még vagy mit gondoltok? :-) ) )

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 06:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgyanígy voltam 3-án teszteltem este 8-kor pozi!7-én kellett volna hogy megjöjjön!Na 3-tól 7-ig mindennap teszt egyre erősebb!Azóta is csináltam de ez már pénz kidobás mivel szétcsattan szinte a 2 csíktól a teszt!Gratulálok!!!Sztem te is csinálj holnap és ha erősebb az már jó jel!
2009. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok :-) Szedsz már terhességi vitamint, folsavat? Ha még nem akkor itt az ideje. Várd ki a nemvártat, onnan még egy hetet és akkor tesztelj ismét! Az már biztosan erősen pozitív ekkor már lehet orvoshoz menni :-D
2009. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!