Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kéne vizsgáltatnom magam?

Ki kéne vizsgáltatnom magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves vagyok, első gyermekemet korán, 21 évesen szültem.Utána volt egy vetélésem(11.héten), aztán megszületett a kisfiam 6 évvel ezelőtt és most szintén volt egy vetélésem a 7. héten.

Szerintetek ki kéne vizsgáltatnom magam a vetélések miatt így, hogy közben szültem két egészséges gyereket problémamentes terhességből?

Mkst van a második próbálkozós hónapunk a missed ab után.


márc. 11. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én itt nem látok semmi kirívót, ami miatt feltétlen vizsgálódni kéne. Ha esetleg ismét baba fogan és megint vetélés lesz, akkor beszélnék erről a nőgyógyásszal.
márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is 2 vetélés után jön a 3. gyerek. Én már kivizsgáltattam magam, folsav felszívódási zavarom van, azóta folátot szedek.

Lehet valami hasonló lehet nálad is. Ugye a folsav/folát nagyon fontos az elején, ha nem megfelelően fejlődik akkor elhal a baba. De hogy emiatt voltak-e a vetélések, nyilván sosem tudjuk meg.

márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kivizsgáltatnám magam két vetéléssel a hátam mögött (már amúgy egy előtt is elmentem, de én ilyen vagyok, ami nem feltétlenül követendő, tudni akartam, hogy rendben vannak-e a hormonjaim, hogy ne várakozzak fölöslegesen, és ne jöjjön rá pluszban egy esetleges vetélés érzelmi terhe).
márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!