Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnék de elötte...

Gyereket szeretnék de elötte kiszeretném vizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés

Szörnyen félek az agyvérzéstől, 32 vagyok és nagyon rég ota és szörnyen fáj a fejem és stresszes vagyok, a pilzusom 100 körüli rég ota és nem szedek ellene semmit mert az orvos szerint nem kell szednem rá semmit.

nem merek belevágni a terhességbe , félek az agyvérzéstől vagy hogy ott maradok? ( ne hurrogjatok le tényleg tanácsra van szülségem és nem lefikázásra ) Köszönökm t imit tennétek?


2010. febr. 14. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

miért pont agyvérzés? lehet hogy csak sima migrén nem?

100 körüli pulzus tök jó. nem lehurroglak és nem megszolni akarlak de talán el kéne menned szakemberhez aki kibeszéli ezeket a dolgokat be3lőled. ha stresszes vagy ugy alapból ne vágj bele a terhességbe.

2010. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na de milyen szakemberhez? Pszichológushoz kellene mennem? nem tudom miért vgayok stresszes , mindenen nagyon könnyen fel tudom huzni magam és saját magam stresszelem. tudom hülyeség de nem tudok ellene mit tenni.
2010. febr. 14. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
En is Nagyon streszes vagyok es 32 leszek majusba es most 9 hetben vagyok. citromfuteat szoktam inni,ugyanis nemsokara vizsgaznom kell,ez kicsit megvisel.Nekem nem szokott fajni a fejem szerencsere,de egyik ismerosom nagyon fejfajos es kiprobalta az akupunkturat es segitett neki.bar kicsit koltseges,de megeri,valami 8ezerFt-ot mondott egy alkalomra es hetente 2-szer jart.10alaklommal volt,mot kicsit leallt az ara miatt,de jol erzi magat,nem faj azota a feje.Szerintem probald ki te i es menj el nogyogyaszhoz is citologiara.Azt viszont tudnod kell a stressz miatt nehezen lehet teherbe esni.nekem 3. honapban jott ossze (ami nem hosszu ido ahhoz kepest, hogy sokan 1 evet irnak, elso ket honapban stresszes voltam nagyon. De aztan jott a karacsony,pihenes es sikerult.Kivanom neked is igy legyen es probald ki amit irtam.Ja es mozogj sokat, az jo a stresszre.Nekem most a jogat tanacsolta a vedono.
2010. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Keress fel egy pszichológust, aki segít megtanítani hogyan kezeld a stresszt, mert a baba is fog új forrásokat hozni.


(én is ilyen pulzussal estem teherbe, jól vagyunk)

2010. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én tudok ajánlani neked egy orvoscsoportot Bp-en, akik 10 000 Ft-ért kivizsgálnak! Ha érdekel írj privátban!
2010. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

igen a stresszt kéne kikezelni. (első vagyok). szerintem a háziorvos is tud segiteni ha elmész hozzá és elmondod mi a baj, mik a tünetek. Ne félj elmenni ha megtanulod kezelni a stresszt sokkal de sokkal könyebb lesz minden.

és örülök hogy nem lehurrogásnak vetted:-)

2010. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nagyon ajánlom a kineziológiát vagy a belső utazást ha fogékony vagy ezekre a dolgokra.Nekem sokat segitett!Ott nem gyógyszerrel fognak tömni hanem megkeresik a szorongásaid kiváltó okát.Hihetetlen sok stresszt és feszültséget fel tudnak oldani.Keress rá a neten sokmindent olvashatsz mindkét módszerröl.Valószinü hogy a fejfájásaid is szorongásos eredetüek.Sok sikert a teherbeeséshez is!
2010. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!