Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez negatív vagy...

Lázár Szofia kérdése:

Szerintetek ez negatív vagy lehet pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 13. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább hibás :(
márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél másikat.
márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hibás sajnos, érvénytelen
márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez a clearblue mikor lett ennyire rossz minőségű?! Épp a napokban olvastam egy kérdést ahol a kérdezőnek ugyanolyan lett ez a tesztje mint neked, csak neki a vékony kék csík rendesen végigért. Mindenki azt mondta rá hogy pozitív, aztán a többi tesztje meg negatív lett :/


A tied kérdező szerintem érvénytelen.

márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Semmiképp ne vedd figyelembe ezt a tesztet.

Vegyél másikat, lehetőleg ne ilyen fajtát.Facelle vagy Predictor megbizhatóak.

márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hányadik hibás clearblue teszt ez, amivel az elmúlt pár hónapban szembefutottam, nagyon gáz.. kedves Kérdező, én is másik tesztet javaslok. Az első csíknak ugyanolyan vastagnak kell lennie mint a másodiknak, a haloványság nem érdekes, csak látszódjon természetes fényben trükközés nélkül.
márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem írj a gyártónak, nekem a digitális volt egy kalap sz@r...

azt a választ kaptam, hogy vigyem vissza a boltba ahol vettem (webpatika szóval nem szórakoztam vele...) és ők beküldik vizsgálatra stb... aztán ha úgy van kárpótolnak

megírtam, hogy kedves gesztus, de mire az egész lezajlana már az ultrahang is megmondja hány hetes vagyok :D

szerettem volna emlékbe képet róla, ez se jött össze...

nem ért meg még egyszer annyi pénzt

márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!