Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli vizelettel csináltam...

Reggeli vizelettel csináltam clearblue terhességi tesztet, 10 percen belül leolvastam és negatív volt még egy óra múlva is. Este mikor ránéztem, 2 csík volt rajta. Másnap csináltam egy másik tesztet és az negatív lett. Lehetek terhes ?

Figyelt kérdés

márc. 18. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kétszer negatívat teszteltél. Órák múlva egy szellemcsík látszik csak az eltelt idő miatt, ez hamis pozitív eredmény (nem a hormon váltja ki, hanem átázik az anyag és kioldódik a festék).
márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam hogy 9 napja késik
márc. 18. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipőben járok 😶
márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, nálam a 7 napos késés után rögtön (pár mp) mutatta a Clearblue és a Facelle is. Kisebb sokkot kaptam annyira egyértelmű volt.
márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a clearblue idon belul is “szellem csikos” lett, viszont a csíkon altalaban latszik,hogy nem olyan , mint amilyennek lennie kell. (Vekonyabb, szürke, szaggatott vonal)

Idon tul nem szabad nezegetni , mert sajnos a tesztek nagy resze szaradasi csikos lesz. Azt is olvastam ,hogy a kék “tintás” tesztek hajlamosabbak erre a szaradasi csikra.

márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!