Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek endometriózisa volt,...

Akinek endometriózisa volt, milyen kezelést kapott, illetve mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia tavalyoktóberbe volt emiatt laporoskópiás műtétem.ECsak biztatni tudlak és ne add fel én se tettem.gy hónapot kivártunk a doki tanácsára hátha sikerül a baba.Nem sikerült.Utána fél évig danoval 200mg-os gyógyszert kellett szednem,napi2x1-et.Május végén járt le a fél év,7 hétre rá lettem először beteg és volt peteérésem láttam a hőgörbéből.Ami nagy szó mert előtte clostyval sikerült.Másodjára már nem jött meg(júl 19)és vissza állt a 30 napos ciklusom is.Most 14 hetes boldog kismama vagyok,igaz 4 évet vártunk rá de végre nekünk is sikerült.Csak biztatni tudlak és ne add fel én se tettem.Üdv:Marcsi
2010. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is lapar volt, meg utána szurik, aztán kér év csend. Majd újra előjött, és akkor mondták, hogy vagy bébi, vagy hormon. A bébit választottuk, és a 2. hónapban sikerült is. Nem is számítottam rá.

Most újra próbálkozunk, kéne a kistesó, csendben mondom, hogy úgy néz ki, sikerült... :)

2010. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, és gratula Nektek!!!
2010. okt. 27. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!